Kurzemes Vārds

22:49 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Uz ielas sašauj vīrieti

Andrejs Rjabcevs

Naktī uz svētdienu, kad daudzi liepājnieki un pilsētas viesi pulcējās Jūrmalas parka rajonā un pludmalē, lai vērotu festivāla "Caines Beach Party" salūtu, Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes dežūrdaļā tika saņemts izsaukums uz Vītolu ielu. Zvanītājs stāstīja, ka nakts laikā uz ielas atskanējis šāviena troksnis un atrasts ievainots vīrietis.

Tūlīt pēc izsaukuma saņemšanas uz notikuma vietu devās gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāža, gan arī Kriminālpolicijas darbinieki, lai veiktu notikuma vietas apskati, savāktu iespējamos pierādījumus, kā arī aptaujātu aculieciniekus. Kā stāstīja policijā, cietušais ir 1968.gadā dzimušais Dmitrijs, kurš ir agrāk sodīts. Vīrietis vakara gaitā kopā ar vairākiem saviem biedriem, kas arī zināmu daļu sava mūža ir pavadījuši apcietinājumā, iznācis no 22./26.mājas, lai dotos uz parku. Pēc neoficiālas informācijas, pats cietušais pēc negadījuma esot stāstījis, ka, ejot pa Vītolu ielu, izdzirdējis saucienu. Tiklīdz vīrietis atskatījies, saņēmis šāvienu, kas skāris viņa pleca muskuļus. Noskaidrots, ka šauts ir no medību ieroča un ar skrotīm. No citiem avotiem savukārt tiek pieļauts, ka šāvējs esot bijis melnā maskā un uzbrukums bijis rūpīgi izplānots, jo, lai nepievērstu apkārtējo cilvēku uzmanību, šāviens izdarīts tieši salūta laikā, kad visapkārt skanēja blīkšķi no salūta raķetēm. Arī policija nenoliedz, ka versijas par notikušo esot visdažādākās un gan pats cietušais, gan arī viņa biedri izmeklēšanas laikā nemitīgi mainot liecības gan par uzbrucēju skaitu, gan izskatu, gan arī citiem apstākļiem, tāpēc pašlaik ir grūti noskaidrot, kura no versijām ir patiesā un kāpēc visi negadījumā iesaistītie cenšas kaut ko noslēpt no izmeklētājiem.

Pašlaik par šo gadījumu policija vēl noskaidro visus apstākļus, tāpēc vakar "Kurzemes Vārdam" neizdevās vairāk uzzināt, cik tālu ir aizvirzījusies izmeklēšana. Lai arī uzsākti operatīvi meklējumi, aizdomās turamā vainīgā persona vēl nav aizturēta un papildu ziņas, iespējams, būs pieejamas tikai