Kurzemes Vārds

23:50 Trešdiena, 27. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Nozog dekoratīvo žogu

Kā informēja Valsts policijā, piektdien pirms pusnakts Jūras spēku Mācību centrā, Atmodas bulvārī 9, konstatēja, ka nozagti divi starpposmi no dekoratīvā žoga. Policija pārbauda, vai pie vainas nav 1953.gadā dzimušais Vasilijs Ļ. un 1944.gadā dzimusī Anita S. Netālu no notikuma vietas vienam no viņiem zem drēbēm bija paslēpts lauznis.

Dzērumā izkrīt pa logu

Naktī uz sestdienu Dzērves ielā 21 no 3.dzīvokļa loga otrajā stāvā izkrita 1966.gadā dzimušais Gunārs S. Centrālajā slimnīcā viņam konstatēja kreisā apakšdelma kaula lūzumu, zoda sasitumu. Vīrietis bija iereibis.

Telefonus atņem arī daiļavas

Sestdien pēc pulksten 1 naktī nepilngadīgajai Evai pie veikala "Tomiņš" pienāca klāt piecas nepazīstamas meitenes, paprasīja piezvanīt no mobilā telefona, bet pēc tam sakaru ierīci neatdeva. Iespējamās vainīgās ir 1982.gadā dzimusī Andra A., 1984.gadā dzimusī Margarita G., kā arī trīs nepilngadīgās – Līga, Jekaterina, Diāna.

Žvingulī ietriecas kokā

Brīvdienas Priekulē bēdīgi beidzās 1957.gadā dzimušajam Konstantīnam L. un viņa pasažierei, 1972.gadā dzimušajai Zaigai. Galvenās un Ķieģeļu ielas krustojumā vadītājs, kas bija iereibis, nenovaldīja savu braucamo, un "Moskvičs 412" ietriecās kokā. Priekules slimnīcā ievietota pasažiere. Viņai konstatēta plēsta brūce degunā un smadzeņu satricinājums. Braucēji nebija lietojuši drošības jostas.

Ielec kanālā

Kā informēja Pašvaldības policijā, sestdienas naktī pie Dzintara pulksteņa dežurējošais kārtības sargs ievēroja, ka viens cilvēks no jauniešu kompānijas, kas atpūtās kanālmalā, ielēca kanālā. Tas izrādījās 1986.gadā dzimušais Uldis. Noskaidrots, ka jaunietis bija iereibis. Pēc izvilkšanas no kanāla viņš nogādāts Pašvaldības policijas dežūrdaļā.

Festivāla pelēkā statistika

Pludmales mūzikas festivāla "Caines Beach Party" laikā ārkārtēji notikumi nav konstatēti, tomēr ap četrdesmit Pašvaldības policijas kārtības sargātājiem darba nav trūcis.

Reģistrēts viens zādzības mēģinājums – aizturēts 1989.gadā dzimušais Artūrs, kas dzērumā centās nozagt divas pudeles minerālūdens.

Par atrašanos reibumā un alkohola lietošanu sabiedriskā vietā sastādīti 3 protokoli un izteikti 39 mutiski aizrādījumi; par nepiedienīgu uzvešanos sastādīts 1 protokols un izteikti 26 mutiski aizrādījumi (personas izraidītas no pasākuma teritorijas); par dabisko vajadzību kārtošanu sabiedriskā vietā sastādīti 2 protokoli un izteikti 92 mutiski aizrādījumi (28 personas izraidītas no sarīkojuma teritorijas); par peldēšanos neatļautā vietā – 12 mutiski aizrādījumi (personas izraidītas no pasākuma teritorijas).