Kurzemes Vārds

02:42 Pirmdiena, 13. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Robežu mēģina šķērsot bagāžniekā

Kā informēja Valsts robežsardzes Preses un sabiedrisko attiecību dienests, nedēļas nogalē kāds jaunietis no Latvijas mēģinājis izbraukt automašīnas bagāžniekā.

Liepājas pārvaldes Rucavas Robežkontroles punktā robežsargi aizturēja 1980.gadā dzimušo Mārtiņu, kas bija paslēpies automašīnas "Audi A6" bagāžniekā. Aizturētais savu pasi bija aizmirsis mājās un tāpēc valsts robežu mēģināja šķērsot slēptā veidā. Nez vai jaunietis būtu tā rīkojies, ja zinātu, ka par šo pārkāpumu viņam tiks noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un viņš saņems 150 latu lielu sodu.

Mežā atrod mirušo

Kā informēja Liepājas Pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks, vakar vakarā ogotāji Dunikas pagasta Ječos mežā uzgājuši vīrieša līķi sadalīšanās stadijā. Vakarrīt, gaismai austot, to atrada arī Valsts policijas darbinieki. Pagaidām nenoskaidrotas personas līķim sākotnēji vardarbības pazīmes nav konstatētas.

Nozog dārgu mobilo telefonu

Pirmdien ap pusdienlaiku kāds veikls garnadzis pamanījās no "Latvijas Mobilā telefona" Klientu apkalpošanas centra Tirgoņu ielā nozagt bez uzraudzības atstātu mobilo telefonu "Samsung E700" 290 latu vērtībā. Tas piederēja 1978.gadā dzimušajam Ģirtam L. Videokamera ir fiksējusi zādzību un arī vainīgo vīrieti.

Mazdēls gandrīz paliek bez velosipēda

Pirmdien pēcpusdienā Kazdangas pagastā pie veikala "Gatve" nozagts velosipēds 20 latu vērtībā. Iesniegumā policijai vēstīts, ka velosipēds pieder ziņotāja mazdēlam Kalvim. Par laimi mazdēls bez braucamrīka palika tikai uz īsu brīdi, jo tas atrasts. Pieķerts arī vainīgais – 1989.gadā dzimušais Kaspars.

No dižveikaliem zog alkoholu

26.jūlija vakarā vairāki vīrieši nav varējuši atturēties no alkoholisko dzērienu piesavināšanās. Lielveikalā "Maxima" Klaipēdas ielā 1979.gadā dzimušais Vitālijs L. un 1982.gadā dzimušais Arturs S. iekāroja pudeli cienījamas markas konjaka "Otard" 10 latu vērtībā. Apsardzes darbinieki abus garnadžus noķēra blakus esošā dzīvojamā masīva pagalmā. Pudele viņiem stāvēja blakus, un abi noliedza, ka būtu to ņēmuši. Tad apsardzei nācās brašuļiem parādīt videonovērošanas kameru fiksēto. Pēc redzētā abiem mutes gan bija ciet.

Pēc pulksten 21 citā lielveikalā – "Citymarket", Jaunā ostmalā 3/5 – 1946.gadā dzimušais Viktors A. prasībās pret alkoholu bija pieticīgāks. Viņš gribēja nozagt pudeli degvīna "Arseņič" 2,39 latu vērtībā.

Draud kriminālatbildība

Lielās nepatikšanās nupat iedzīvojies 1971.gadā dzimušais Dainis S. Viņu atkārtoti gada laikā pieķēra esam pie automašīnas stūres reibumā. Tas notika 26.jūlija naktī, kad viņš brauca pa Brīvības ielu. Tagad viņam draud kriminālatbildība un stāšanās tiesas priekšā.