Kurzemes Vārds

01:25 Pirmdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pludmales volejbols rit pilnā sparā

Pauls Kaufmanis

Nedēļas nogalē Liepājas pludmalē pulcējās labākie Latvijas pludmales volejbolisti, lai aizvadītu Latvijas čempionāta ceturtā posma sacensības "Beach Party Open".

Šāda līmeņa sacensībās gan nepiedalās neviens no Liepājas pāriem, taču vēju pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija iespēja klātienē vērot aizraujošas cīņas. Daudzi spēlētāji ieradās taisnā ceļā no Polijas, kur notika pasaules kausa izcīņas posms. Par sacensību "Beach Party Open" uzvarētājiem kļuva Klāvs Zaļkalns un Edgars Sebežs, kuri finālā ar 2:1 pārspēja Andri Krūmiņu un Kristianu Marnicu. Par cīņas spriegumu liecina kaut vai otrais sets, kas noslēdzās ar 34:32.

Tikmēr Liepājas čempionātā aizvadīts pirmais no pieciem turnīra posmiem, kurā piedalījās 18 spēlētāju. Par posma uzvarētājiem tika Kaspars Ķinēns un Dainis Kopštāls. Otrajā vietā ierindojās Toms Orna un Andris Teteris, bet trešie palika Jānis Buks un Guntis Kopštāls.

Kurzemes čempionātā pludmales volejbolā beigušās četru posmu sacensības. Labāko piecniekā izdevies iekļūt arī diviem mūspuses pāriem. Kopvērtējumā Gatis Tomovics un Dainis Kopštāls izcīnīja 4.vietu, bet tūlīt aiz viņiem ierindojās Kaspars Ķinēns un Juris Plam