Kurzemes Vārds

14:05 Trešdiena, 23. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Datortelpā pirksti vairs nesals

Lažā. Pagājušā Pagasta padomes sēdē deputāti vairāk sprieda par nedēļas nogalē paredzētajiem pagasta svētkiem, kā arī nolēma izsolīt daudzdzīvokļu māju "Niklāvi".

Lažas Pagasta padomes priekšsēdētāja Māra Vētra ir gandarīta, ka pagastā ir par vienu sakārtotu māju vairāk – tikko izremontēta bibliotēka. Grāmatu krātuvē veikts pilnīgs remonts un sakārtota apkures sistēma, lai datortelpu vairs nebūtu jāapkurina ar elektrību. Remontdarbi izmaksāja četrus tūkstošus latu – 1200 lati iegūti no Valsts investīciju programmas, pārējā nauda ir no pārdotās Štakeldangas muižas.

Pagasta sēdē deputāti vienojās par daudzdzīvokļa mājas "Niklāvi" pārdošanu, jo vienīgais mājas iedzīvotājs par īri nemaksā, un neviens nav izrādījis interesi par dzīvokļu privatizēšanu.

M.Vētra pastāstīja, ka pagasts no franču draugiem nesen saņēmis dāvinājumu, kas domāts kādai piecbērnu ģimenei. Viesojoties pagastā, francūži apsekojot ģimenes, kurām būtu nepieciešama palīdzība. Sūtījumos parasti esot vērtīgas lietas, piemēram, mēbeles – skapji un gultas. Ārzemnieki aicinot arī bērnus vasaras brīvlaikā paciemoties Francijā, šogad uz turieni devās Ieva Ķeķe.