Kurzemes Vārds

02:10 Pirmdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Brāļu rotaļas izvēršas nelaimē

Nelaime ne saukta, ne aicināta otrdien iezagās Cīravas pagasta mājās "Uzvaras". Pēcpusdienā Liepājas Centrālajā slimnīcā nogādāja četrus gadus veco Uldi ar acs traumu. Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks, Uldis mājās spēlējies ar vecāko brāli, kurš ar āmuru sitis pa skrūvi. Nelaimīgā kārtā skrūve trāpīja jaunākajam brāļukam acī.

Centrālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase pastāstīja, ka acs trauma ir ļoti smaga un mediķi dara visu iespējamo, lai puisīša redzi glābtu. Zēnam ir veikta operācija dakteres Noras Linavskas vadībā. Vai Uldis ar traumēto aci vēl redzēs, šobrīd nav iespējams prognozēt.

Paņem 255 litrus degvielas

Gaviezes pagastā laikā no 21. līdz 26. jūlijam no Bezēķu māju pagalma nozagti 255 litri dīzeļdegvielas. Viktoram Ž. nodarīti 115 latu lieli zaudējumi. Iespējamais vainīgais ir zināms. Tas izrādījās 1984.gadā dzimušais Intars M.

Iekāro šokolādi

Pētertirgū, Kuršu laukumā 5/7/9, no SIA "Vakulas" stenda 1988.gadā dzimušais Igors un 1989.gadā dzimušais Aivars pamanījās nozagt vairākas šokolādes tāfelītes 20 latu vērtībā. Igoram ar visu laupījumu izdevās aizbēgt, bet Aivars aizturēts.

Zog pat braukšanas talonus

Otrdien vakarā izveicību bija spiests demonstrēt maršruta taksometra šoferis Stepans B. Maršruta taksometru galapunktā Slimnīcas ielā 1989.gadā dzimušais Sandis nozaga braukšanas talonu paciņu – pavisam 250 biļešu 37 latu vērtībā – un metās bēgt. Par viņu krietni vecākais šoferis tomēr bija pietiekami veikls un vainīgo tuvējā mežā noķēra. Tikai talonus Sandis bēgot jau bija paspējis aizsviest vai pazaudēt.

Izklaide ar svešiem auto beidzas policijā

Vakarnakt pēc pusnakts 1982.gadā dzimušais Aleksejs konstatēja, ka viņam piederošā automašīna VAZ2103 dīvainā kārtā atrodas Šķēdes ielā 1, nevis Piltenes ielā 1, kur tā sākotnēji bija novietota. Mašīnai bija atdarīts loga stikls un no salona paņemts apgaismes lukturis.

Pavisam drīz, pēc pulksten 1, Brīvības ielā netālu no krustojuma ar Cukura ielu Liepājas Ceļu policijas nodaļas inspektori aizturēja 1980.gadā dzimušajam Mārtiņam piederošu automašīnu "Opel Kadett Caravan", kas pirms tam bija nozagta Sakņu ielā 5. Mašīnai bija izsists stikls un sabojāta aizdedzes atslēga, bet automobilī sēdēja 1979.gadā dzimušais Vladimirs U. un 1976.gadā dzimušais Andrejs M. Pie viņiem atrasts arī apgaismes lukturis, kas bija pazudis no automašīnas VAZ2103.

Sieva uzbrūk vīram

Kā informēja Pašvaldības policijā, 27.jūlijā pēc pulksten 21 palīdzību Pašvaldības policijas dežūrdaļā meklēja 1935.gadā dzimušais Aleksandrs, jo viņa sieva – 1939.gadā dzimusī Valentīna – viņam uzbrukusi. Vīrietim konstatēts galvas sasitums. Abi nogādāti Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai.

Ar nazi draud cilvēkiem

Otrdien Pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Peldu ielu, kur savdabīgi uzdarbojies, kā vēlāk noskaidrojās, 1951.gadā dzimušais Aivars. Viņš ar nazi draudējis cilvēkiem. Ierodoties notikuma vietā, policistus sagaidīja 1968.gadā dzimusī Zinta, kura paskaidroja, ka vīrietis aizgājis. Apsekojot apkārtni, tika aizturēts vīrietis, kas pēc apraksta atbilda vainīgajam. Abi nogādāti Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai.