Kurzemes Vārds

17:22 Otrdiena, 7. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

"Kurzemes" apmeklētāju auto novietošanai grib izmantot bijušo Uzvaras laukumu

Viktors Ulberts

Lai arī netika sniegta oficiāla piekrišana, Liepājas domes Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas sēdē deputāti visnotaļ pozitīvi izteicās par akciju sabiedrības "Mēs – Liepājai" ieceri vietā, kur kādreiz atradās Ļeņina piemineklis, ierīkot autostāvvietu.

Autostāvvieta nepieciešama saistībā ar darījumu un tirdzniecības centra "Kurzeme" rekonstrukciju, kas varētu tikt paveikta līdz gada beigām. Lai piesaistītu lielāku pircēju plūsmu, viņiem nepieciešama autostāvvieta, kā tas ir tradicionāli pie visiem lielveikaliem.

Stāvvieta būtu paredzēta 70 automašīnām. "Tur nekas netiks apbūvēts. Vien mazliet pielabotas plāksnes, savilktas līnijas un novietoti puķu podi. Turklāt stāvvietai būs pagaidu statuss. Pēc diviem gadiem varēs lemt atkal, ko darīt ar šo teritoriju," "Kurzemes Vārdam" skaidroja Nekustamā īpašuma pārvaldes priekšnieks Viljams Opšteins. Viņa vadītajai pārvaldei arī uzdots veikt izmaiņas pašvaldības līgumā ar akciju sabiedrību "Mēs –Liepājai" un tur iekļaut punktu par iespējamo pagaidu autostāvvietas ierīkošanu.

Kā zināms, minētajā vietā "Mēs – Liepājai" sākotnēji vēlējās būvēt darījumu un tirdzniecības centru ar pazemes autostāvvietu, taču pēc ažiotāžas, kas tika sacelta pēc protesta akcijām, savas domas uzņēmēji acīmredzot ir mainījuši un centra ierīkošanai izvēlējušies "Kurzemi". Taču nepieciešamība pēc autostāvvietas palikusi. "Ja jau tur nevarēja būvēt, ja nevarēs ierīkot autostāvvietu, tad jau būs vien Ļeņins jāliek atpakaļ," Liepājas domes izpilddirektora vietniekam Edgaram Rātam jau ir ko teikt iespējamiem autostāvvietas pretiniekiem.