Kurzemes Vārds

15:53 Otrdiena, 7. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sadur sargkareivi

27.jūlija naktī grieztu brūci vēderā guva Jūras spēku Mācību centra sargkareivis, 1982.gadā dzimušais Jevgēņijs. Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks, sargkareivis gribējis aizturēt divus vīriešus, kas mēģināja iekļūt Mācību centra teritorijā, un viens no viņiem Jevgēņijam iedūris vēderā. Sargkareivim sniegta medicīniskā palīdzība un viņa dzīvībai briesmas nedraud.

Uz aizdomu pamata par šo nodarījumu ir aizturēti divi vīrieši. Interesanti, ka tie ir tie paši brašuļi, kas dienu vēlāk pamanījās nozagt un apzagt divas automašīnas Piltenes ielā un Sakņu ielā (1979.gadā dzimušais Vladimirs U. un 1976.gadā dzimušais Andrejs M.), par ko vēstījām "Kurzemes Vārda" vakardienas numurā.

Apzog mašīnu un dzīvokli

28.jūlija vakarā kāda autovadītāja Liedaga ielā novietoja savu automašīnu un devās pastaigā uz jūrmalu. Diemžēl viņa neapzinājās, kādas sekas var būt, ja automašīnā atstāj vērtīgas mantas. To izmantoja kramplauži, kas no "Audi 80" piesavinājās mobilo telefonu, fotoaparātu un citas mantas 165 latu vērtībā.

Tajā pašā vakarā no dzīvokļa Vānes ielā 11 – 61, uzlaužot durvis, zagļi aiznesuši gredzenus, auskarus un citas mantas 124 latu vērtībā.

Aiznes naudas maku

Durbes novadā Avotu mājās cietusī – 1973.gadā dzimusī Liene – rīkojās nepiesardzīgi, ieaicinot mājās nepazīstamus čigānu tautības cilvēkus un ielaižoties ar viņiem sarunās. Pēc šīm sarunām māju saimniece vairs nevarēja atrast naudas maku ar 120 latiem un autovadītāja apliecību, kas pirms tam stāvēja uz televizora.

Rotaļājoties pārsit uzaci

Kā informēja Pašvaldības policijā, trešdien pirms pulksten 22 pie bērnu rotaļu laukumā dežurējošā kārtības sarga vērsās 1995.gadā dzimušais Raimonds, kuram bija pārsista labā uzacs. Kā paskaidroja zēns, viņš esot nokritis no šūpolēm. Nekavējoties tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas zēnu nogādāja slimnīcā.

Draud sievai un demolē dzīvokli

Trešdien vakarā Pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Lēņu ielu, kur 1954.gadā dzimušais Aleksandrs draudot savai civilsievai ar nazi un demolējot dzīvokli. Vīrieti nogādāja Valsts policijā lietas apstākļu noskaidrošanai.