Kurzemes Vārds

08:56 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sākta pagasta teritorijas plānošana

Cīravā. Šomēnes uzsākta pagasta teritorijas plānojuma izstrāde. Likums paredz, ka tam jābūt izveidotam līdz šā gada beigām, bet lielai daļai pašvaldību trūkst līdzekļu tā realizācijai.

Pagasta padomes priekšsēdētājs Imants Gulbis pastāstīja, ka deputāti sēdē nolēmuši sākt pagasta teritorijas plānošanu, kā arī oficiāli noteikuši plānojuma izstrādes uzsākšanas termiņu. Par šī darba vadītāju un konsultanti Cīravas pagastā iecelta projektu koordinatore Gunta Butrima, pieaicināta arī kuldīdzniece Inga Bērziņa, kas rajonā vairākkārt darbojusies teritorijas plānojuma izstrādes komandā. Projekta realizēšanai no valsts saņemts līdzfinansējums 3500 latu apmērā. Liepājas rajona attīstības pārvaldes projektu vadītāja Jolanta Lubiņa norādīja, ka pilnīgai plānojuma izstrādei nepieciešami nepilni deviņi tūkstoši latu.

Bērnudārza un pamatskolas vadītājas informēja par remontu norisi iestādēs. Kļuvis skaidrs, ka skolā līdz nodošanas datumam – 18.augustam – remonts nebūs pabeigts, bet 1.septembrī viss būšot padarīts un mācības varēs sākties. Patlaban notiek starpstāvu remonts, kuru atliekot varēja iebrukt griesti.

Padomes deputāti nolēma apmaksāt autobusa īri pagasta pensionāriem, kas drīzumā dosies vienas dienas ekskursijā pa Liepājas rajonu. Sākotnējo nosaukumu atguvis zemes īpašums "Uzvaras". Baznīcas piederošo īpašumu turpmāk dēvēs par "Mācītājfermu".