Kurzemes Vārds

21:03 Svētdiena, 20. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Glabā nezināmas izcelsmes degvielu

Kā pastāstīja Liepājas Pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks, pagājušās nedēļas nogalē reģistrēti divi gadījumi, kad liela daudzuma degvielas īpašnieki nevarēja uzrādīt atbilstošus izcelsmes dokumentus.

29.jūlijā garāžā, Graudu ielā 9, 1957.gadā dzimušais Jevgēņijs T. glabāja 3285 litrus dīzeļdegvielas bez tās izcelsmi apliecinošiem dokumentiem.

Vēl lielāku naftas produktu daudzumu uzgājuši Valsts ieņēmumu dienesta Kurzemes nodaļas muitas darbinieki sadarbībā ar Liepājas PRPP darbiniekiem. Medzes pagasta Kapsēdē, bijušā kolhoza degvielas bāzē, tvertnē konstatēti 50 tūkstoši litru dīzeļdegvielai līdzīga šķidruma.

Uzbrauc gājējam

30.jūlijā ap pulksten 11 Ventspils ielā pagaidām nezināms vadītājs ar nenoskaidrotas markas automašīnu uzbrauca gājējam, kas ielu šķērsoja tam neparedzētā vietā. Cietušā traumas nebija smagas – viņam sniegta pirmā palīdzība.

Apzog novērošanas torni un dzīvokli

28.jūlija rītā konstatēts, ka kāds pamanījies uzrāpties ugunsnovērošanas tornī Sakas pagasta Apriķu mežniecības teritorijā, uzlauzt durvis un nozagt tālskati, radioaparātu un pulksteni.

30.jūlija pēcpusdienā Dorupes ielā 34 kāds garnadzis atslēdzis 1962.gadā dzimušajam Mikolam piederošā 47.dzīvokļa durvis un nozadzis magnetofonu, mūzikas centru, televizoru un kompaktdisku atskaņotāju. Zaudējumi – 465 lati.

Piedraud ar pistolei līdzīgu priekšmetu

30.jūlijā ap pulksten 22 no Zivju ielas stāvlaukuma kāds jaunietis mēģinājis izbraukt ar savu automašīnu, bet viņam ceļu bija aizšķērsojusi cita mašīna. Pēc izskaidrošanās četri jaunieši tomēr atbrīvojuši ceļu, taču izteikuši draudus ar pistolei līdzīgu priekšmetu. Par notikušo jaunietis ziņoja Valsts policijai. Ir aizdomās turētie.

Kauslīga sieviete

1.augustā Peldu ielā 21 pēc pusnakts pagaidām vēl nezināma sieviete bez īpaša iemesla uzsāka kautiņu ar 1958.gadā dzimušo Zintu. Pēc šādas izrēķināšanās cietušajai nodarīti miesas bojājumi, iespējams, lauzta kāja, un viņa nosūtīta uz Tiesu medicīnisko ekspertīzi. Zintai pazudis arī pulkstenis un nodarīti zaudējumi 133 latu apmērā.

Nozog auto un avarē

1.augustā pulksten 5.20 1940.gadā dzimušais Oļegs konstatēja, ka no pagalma, M.Ķempes ielā 3, nozagta viņam piederošā automašīna VAZ21063, kuru pēc tam saimnieks atrada avarējušu. Viņš pamanīja arī jaunieti, kas izlēca no automašīnas un aizbēga. Cietušajam nodarīti zaudējumi 120 latu apmērā.