Kurzemes Vārds

20:42 Svētdiena, 20. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aktuāls viedoklis

Galvenais ir uzturēt saikni ar cilvēkiem

DACE DĒNAVA, Liepājas pārstāvniecības Rīgā vadītāja palīdze.

Piektdienas pēcpusdienā Liepājas pārstāvniecībā Rīgā pulcējās bijušie un esošie liepājnieki – medicīnas darbinieki, lai pēc ilgiem gadiem atkal satiktos. Mediķiem šāda tikšanās bija pirmo reizi, taču ne jau pirmo reizi uz mūsu sarīkojumiem aicinājām Rīgā dzīvojošos eksliepājniekus. Viens no primārajiem pārstāvniecības uzdevumiem ir apzināt ar Liepāju saistītos cilvēkus, kā arī Rīgā studējošos liepājniekus, lai ar viņiem uzturētu saikni, aicinātu iesaistīties dažādās aktivitātēs. Un tas notiek tā – visus mums zināmos cilvēkus aicinām pie sevis ciemos. No pašiem eksliepājniekiem uzzinām arvien jaunus ļaudis.

Īpaša sadarbība izveidojusies ar studentiem. Samērā nesen ar viņiem pārstāvniecībā tikās Centrālās slimnīcas galvenais ārsts Egils Freidenfelds, kas stāstīja par darba iespējām Liepājā medicīnas jomā un aicināja atgriezties strādāt dzimtajā pilsētā. Varēja just, ka jauniešus tas patiešām interesē, par to liecināja kaut vai lielais skaits studentu, kas bija ieradušies.

Nav jau tā, ka cilvēkus aicinām tikai tad, kad pie mums kaut kas notiek. Ikviens interesents pārstāvniecībā var ierasties jebkurā laikā, lai uzzinātu visu interesējošo par pilsētu, kuru pārstāvam. Vasaras mēnešos tas jūtams īpaši, pie mums nāk cilvēki, kas plāno doties uz Liepāju, bet nezina, piemēram, kur var dabūt naktsmājas vai kā pieteikties uz izrādi "Aiz restēm", par kuru tagad jau zina visa Latvija. Vasaras sākumā aicinājām pat dažādu tūrisma firmu pārstāvjus un žurnālistus uz informatīvo sarīkojumu "Šīs vasaras aizraujošākais piedzīvojums Liepājā". Lai piesaistītu uzmanību, ielūgumu vietā bijām sarūpējuši mazus sarkanus baloniņus. Par to, ka interese par Liepāju pastāv, rāda arī tas, ka mūsu kastīte pie ieejas durvīm, kur saliekam informatīvos bukletus, ātri tukšojas.