Kurzemes Vārds

16:56 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Soda par suņu un kaķu turēšanas noteikumu neievērošanu

Ints Grasis

Liepājas Pašvaldības policijas darbinieki jūlijā sastādījuši deviņus administratīvā pārkāpuma protokolus par nereģistrētu nevakcinētu dzīvnieku turēšanu, 29 – par suņa palaišanu bez pavadas un uzpurņa, vienu – par suņu un kaķu barošanu publiskās vietās. Divi liepājnieki atkārtoti sodīti par suņu un kaķu turēšanas noteikumu neievērošanu.

Kā informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, pēc tam, kad jūnija sākumā Ostas ielā tika atrasta ar trakumsērgu inficēta beigta lapsa, pašvaldība ne tikai brīdina un informē iedzīvotājus, bet arī nodrošina klaiņojošu suņu un kaķu pastiprinātu izķeršanu, nevakcinēto dzīvnieku potēšanu un citus pasākumus.

Vides fonds jūnijā piešķīra 500 latu mājdzīvnieku bezmaksas vakcinācijai Jaunliepājas vientuļajiem pensionāriem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem.

Kā informēja Vides nodaļas speciāliste Daina Dzeguze, liepājnieki vēl pilnā apjomā nav izmantojuši iespēju vakcinēt savus suņus un kaķus par brīvu, piemēram, veterinārajā klīnikā Lāčplēša ielā 64, no 45 bezmaksas potēm izlietotas 32, bet klīnikā, Jūras ielā 18, vēl nav vērsies neviens dzīvnieka īpašnieks, lai gan veterinārārsta rīcībā ir 20 bezmaksas potes.