Kurzemes Vārds

16:18 Sestdiena, 22. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Lauksaimnieki pieprasa pārskatīt transporta noteikumus un veido apdrošināšanas fondu

Šonedēļ notika rajona Lauksaimnieku apvienības valdes sēde. Tās locekļi vienprātīgi atbalstīja Lauksaimniecības organizācijas sadarbības padomē pausto ierosinājumu vēlreiz pārskatīt Satiksmes ministrijas ierosinātos un Ministru kabinetā jau apstiprinātos grozījumus Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksā, kuru pieņemšana būtiski sarežģījusi lauksaimnieku iespējas pārvadāt savu audzējumu.

Grib atcelt grozījumus transporta nosacījumos

Kā "Kurzemes Vārdam" teica rajona Lauksaimnieku apvienības valdes priekšsēdētāja Ārija Jerumane, kaut gan šis ir atvaļinājumu laiks, kad daudzi ierēdņi devušies baudīt atpūtu, esot nepieciešams jau jaunnedēļ panākt, lai pilnīgi nepamatotie un Satiksmes ministrijas vienpusīgi ierosinātie grozījumi zaudē savu spēku, jo ar skubu tuvojas ražas novākšanas laiks, kas zemniekiem saistīts ar ievērojamiem produkcijas pārvadājumiem.

Ja noteikumi netiks atcelti, pastāv bažas, ka lauku apsaimniekotājus var sodīt par to vien, ka viņi nodarbojas ar saimnieciska rakstura darbiem. Ārija Jerumane domā, ka, darbojoties kopīgi un saskaņoti, izdosies novērst gadījumus, kad zemniekiem nepamatoti iztuk