Kurzemes Vārds

05:16 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ko šobrīd dara…

Liepājas ūdens motosportists LAURIS GŪTMANIS

Nesen Gūtmanis izcīnīja uzvaru SN-350 klasē Latvijas čempionāta ūdens motosportā posmā Jelgavā. Šajā klasē viņš arī kļuva par Baltijas čempionu. Nedēļas nogalē Gūtmanis startē Latvijas čempionāta posmā Jēkabpilī.

– Kādas ir tavas izredzes Latvijas čempionāta kopvērtējumā?

– Pagaidām es esmu otrais Latvijā, un domāju, ka tā arī paliks līdz čempionāta beigām. Līderis šobrīd ir mans komandas biedrs Uldis Tiltiņš. Man bijušas vairākas uzvaras, bet divos čempionāta posmos es neesmu startējis.

– Cik posmu atlicis līdz čempionāta beigām?

– Pavisam atlikuši divi posmi – šās nedēļas nogalē Jēkabpilī, un vēlāk – Jūrmalā.

– Ko tu vēlies sasniegt ūdens motosportā?

– Tas ir mans hobijs. Agrāk man bija mērķis ar laivu, kuras motoram ir mazāka jauda, sasniegt līdzvērtīgu ātrumu laivai ar jaudīgāku motoru.

– Vai tev, startējot sacensībās, gadījušās tehniskas problēmas?

– Jā, Baltijas valstu čempionātā nolūza karburators, jo neizturēja pārāk lielos viļņus. Latvijas čempionāta posmā Jelgavā bija problēmas ar dzenskrūvi, tādēļ nācās vienā no braucieniem izstāties. Motora tehnisko problēmu dēļ nebraucu vienā no Latvijas čempionāta posmiem.

Kādi ir tavi lielākie sasniegumi?

– Junioru klasē JT-250 es biju Latvijas čempions, T-400 klasē biju trešajā vietā Latvijā. SN-350 klasē pagaidām esmu bijis tikai otrajā vietā Latvijā, Baltijas valstu čempionātā divus gadus biju pirmais.