Kurzemes Vārds

11:56 Otrdiena, 7. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Nokrīt no septiņu metru augstuma

Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks, 5.augustā ap pulksten 9.30 Tosmares Kuģu būvētavas teritorijā, Ģenerāļa Baloža ielā 42/44, kur kuģus sagriež metāllūžņos, strādnieks, 1968.gadā dzimušais Andrejs nokritis no septiņu metru augstuma. Viņš nogādāts Centrālajā slimnīcā ar kreisās lāpstiņas lūzumu, brūci galvā, galvas, krūškurvja un ķermeņa sasitumiem. Pie darba ķērušies Valsts darba inspekcijas darbinieki.

Piekauj sievasmāti

Ceturtdienas vakarā Pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Turaidas ielu 18–36. Tur kārtības sargi secināja, ka 1979.gadā dzimušais Aleksejs I. ir piekāvis sievieti. Abas personas nogādātas Valsts policijā. Tur savukārt noskaidrots, ka Aleksejs ir cietušās, 1949.gadā dzimušās Valentīnas meitas civilvīrs, tātad notikušais ir rokas pacelšana pret sievasmāti. Sieviete norīkota uz Tiesu medicīnisko ekspertīzi.

Dzīvokļu apzagšanā iesaistās alpīnisti

5.augustā pulksten 12.15 1938.gadā dzimusī Aina konstatēja, ka Klaipēdas ielā 110 kāds atlauzis balkona durvis, iekļuvis dzīvoklī, izmētājis mantas un nozadzis 25 latus. Tā kā Aina dzīvo 5.stāvā, zagļi, demonstrējot veiklību, varētu būt iekļuvuši dzīvoklī no jumta vai blakus balkoniem. Policijai ir aizdomas par diviem vainīgajiem.

Kaujoties bojā bāra inventāru

Valsts policija saņēmusi iesniegumu no bāra "Komaro", kas atrodas Durbes novadā. 1.augustā jau pašā rīta agrumā, pulksten 7.30, reibumā savstarpēja strīda laikā attiecības fiziski skaidroja 1963.gadā dzimušais Rotmirs K., 1988.gadā dzimušais Vitālijs T. un 1978.gadā dzimušais Oļegs S. Kautiņa laikā bojāts bāra inventārs, iestādes materiālie zaudējumi – 22 lati.

Kārtējā zādzība pludmalē

Turpinās zādzības pludmalē, kur bieži vien cilvēki bez uzraudzības atstāj savas mantas. 5.augustā ap pulksten 17 par garnadžu upuriem kļuva 1987.gadā dzimušās Sandra un Kristīne. Abas meitenes palikušas bez rokassomiņām, dokumentiem un mobilajiem telefoniem. Kopējie zaudējumi – 170 latu.

Oļesja sarīko boksa maču

Vakar pēc pusnakts roku vicināšana dāmas izpildījumā notika Apšu ielā 5. 1981.gadā dzimusī Oļesja K. vairākas reizes ar dūri iesita pa seju 1972.gadā dzimušajai Anželai. Jāpiebilst, ka abas daiļā dzimuma pārstāves bija iereibušas.

Konfiscē trīs litrus alkohola

Kā informēja Pašvaldības policijā, 5.augustā ap pusdienlaiku, veicot kārtējo reidu pa nelegālā alkohola tirdzniecības vietām, konstatēts pārkāpums Rožu ielā 15–4 , kur 1967.gadā dzimušajai Natālijai L. konfiscēti trīs litri nelegālā alkohola. Natālijai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, kas nosūtīts izskatīšanai uz Liepājas tiesu.

Septiņi jaunieši lec kanālā

Ceturtdien pēcpusdienā Pašvaldības policisti, patrulējot pie veikala "Māja", aizturēja septiņus nepilngadīgos, kuri no Tirdzniecības kanāla piestātnes lēca ūdenī. Aizturētie ir 1987.gadā dzimušais Valentīns, 1989.gadā dzimušais Mārtiņš, 1988.gadā dzimušais Nauris, 1989.gadā dzimušais Mareks, 1988.gadā dzimušais Mārtiņš, 1991.gadā dzimušais Kristaps un 1991.gadā dzimušais Viktors. Visiem sastādīti administratīvās aizturēšanas protokoli.

Puisis paliek bez biksēm

Ceturtdien pirms pulksten 19 Glābšanas stacijā vērsās astoņus gadus vecais Dainis, kas bez vecākiem bija atnācis uz pludmali peldēties un bija pazaudējis savas drēbes. Par laimi zēna drēbes tika atrastas un atdotas īpašniekam. Pašvaldības policijas operatīvā grupa zēnu nogādāja mājās pie vecākiem.