Kurzemes Vārds

17:34 Sestdiena, 22. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

"Renault" karavāna pietur Liepājā

Pagājušajā nedēļā Liepājā piestāja koncerna "Renault" kravas un vieglo automašīnu karavāna, lai parādītu šo franču automobiļu modeļu spektru un ieinteresētu liepājniekus, kas jau tagad vai nākotnē domā par speciālo mašīnu vai vieglā autotransporta iegādi.

Uzņēmuma "Euro auto" kravas automašīnu tirdzniecības vadītājs Andris Sleja sacīja, ka šādas viesošanās pie subdīleriem Latvijā un citās Eiropas zemēs "Renault" rīko katru gadu. Mūsu valstī karavāna pabija vēl arī Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī.

"Šogad likām akcentu uz speciālajām mašīnām un komunālo transportu," sacīja "Euro auto" pārstāvis. "Un par "Renault" ir daudz lielāka interese nekā citus gadus.

No vieglajiem automobiļiem Liepājā bija iespēja apskatīt un testēt "Laguna" hečbeku, "Laguna Grandtour", "Megane", "Scenic", "Kangoo". Starp citu, ja kāds liepājnieks vēl nezina: mūsu pilsētā jau vismaz trīs mēnešus darbojas "Renault" oficiālie pārstāvji un serviss. "Tehauto Liepājā" rīkotājdirektors Harijs Kalējs sacīja, ka uzņēmuma darbības sākums apzināti izvēlēts pakluss, jo bija jāapzina savi spēki un varēšana. Viņš solīja, ka tagad liepājnieki par "Renault" dzirdēs arvien biežāk.