Kurzemes Vārds

17:23 Sestdiena, 22. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sirmgalvis nenovalda automašīnu
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļā reģistrēts viens negadījums, kurā cietis cilvēks. Policisti trešdienas vakarā ap pulksten 19 saņēmuši izsaukumu uz Dzērves un Lauku ielas krustojumu. Notikuma vietā policisti noskaidrojuši, ka negadījuma izraisītājs ir 80 gadu vecais Imants S., kas ar savu automašīnu "Peugeot 205" braucis pa Lauku ielu, krustojumā ar Dzērves ielu zaudējis kontroli pār savu spēkratu un nobraucis no ceļa. Uz Liepājas Centrālo slimnīcu nogādāta automašīnas pasažiere, 1926.gadā dzimusī Valija Č.

Zagļi klausīsies mūziku
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē ar iesniegumu par zādzību vērsies kāds Celmu ielas 3.nama iedzīvotājs. Pārnākot mājās, vīrietis konstatējis, ka viņa dzīvoklim uzlauztas durvis un zagļi aiznesuši dažādas lietas. Kā viens no lielākajiem zaudējumiem minēts magnetofons "Sony", taču tā vērtība vakar vēl nebija zināma. Policija noskaidro zādzības apstākļus un lemj par krimināllietas ierosināšanu.

Iziet un neatgriežas
Likuma sargi saņēmuši iesniegumu, kurā lūgts uzsākt pazudušā meklēšanu. 1947.gadā dzimušais Andrejs T. 30.jūlijā ap pulksten 9 izgājis no savām Jauncērpu mājām Gaviezes pagastā un vēl nav atgriezies. Vīrietis nav devis arī nekādas ziņas par savu pašreizējo atrašanās vietu.

Lieto alkoholu sabiedriskā vietā
Pašvaldības policijas darbinieki trešdienas vakarā un naktī uz ceturtdienu vairākām personām sastādījuši administratīvā pārkāpuma protokolus par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā. Ap pulksten 22.30 policijas darbinieki pie Tramvajtilta pamanīja septiņu jauniešu kompāniju, kas sabiedriskā vietā sparīgi tukšoja grādīgo dzērienu pudeles, par ko visiem tagad vajadzēs maksāt sodu. Nakts gaitā par līdzīgu pārkāpumu aizturētas arī divas daiļā dzimuma pārstāves – Evita un Elīna, kuras pie alkoholisko dzērienu baudīšanas bija ķērušās netālu no Dzintara pulksteņa.