Kurzemes Vārds

18:57 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ielu basketbola sezona noslēgusies

Pauls Kaufmanis

Nedēļas nogalē Rožu laukumā tika aizvadīts šīs sezonas pēdējais posms vasaras ielu basketbolā. Šogad četros posmos deviņās grupās kopumā startēja 85 komandas.

Aizvadītajās sacensībās vīriešiem par uzvarētājiem U-13 grupā kļuva "Maģiskais metiens", U-15 grupā – "Valdis", U-19 grupā – "Rietumu bloks", U-23 grupā – "Dzelzsbetons", U-27 grupā "Biete sāp!", U-99 grupā – "Aj-Aj", sievietēm U-16 grupā triumfēja "Galīgais boberis", U-99 grupā – "Miljonāru mednieces", bet MIX grupā – "LK-1". Par komandu stabilo sniegumu liecina fakts, ka gandrīz visas minētās apvienības izcīnīja uzvaru arī kopvērtējumā, izņemot U-15 grupu, kur labākie izrādījās "Centneris", U-27 grupu, kur triumfēja "Grobiņas autoserviss" un sievietēm U-16 grupu, kur uzvarēja "80-tie". Kopvērtējumā tika ņemts vērā to komandu sniegums, kas piedalījās vismaz trijos no aizvadītajiem četriem posmiem. Sīkāka informācija un kopvērtējuma tabulas apskatāmas portālā www.liepajniekiem.lv sadaļā "Sports".

Paralēli komandu cīņām katrā posmā notika arī trīspunktu metienu konkurss, un aizvadītajā nedēļā četru posmu uzvarētāji cīnījās par galveno balvu – televizoru no veikala "Elektrons & K". Precīzākais tālmetienu izpildītājs šoreiz izrādījās Edgars Ozols no komandas "Rūnis". Pēdējā posmā notika vēl viens trīspunktu metienu konkurss, kurā piedalījās trīs nejauši izvēlētas komandas. Veiksmīgākās bija "Miljonāru mednieces", savukārt cīņā par SIA "Amulis" dāvāto CD pleijeri no šīs komandas dalībniecēm visprecīzākā roka bija Anetei Pinsterei.

Viens no sacensību organizatoriem Edgars Deksnis atzina, ka šīs vasaras ielu basketbola sezona izdevusies, par ko liecina arī kuplais dalībnieku skaits. Viņš arī izsaka pateicību par palīdzību Liepājas Pilsētas domei, "Hansabankai", lielveikaliem "Rietumu centrs" un "Citymarket", firmai "Converse", kā arī citiem atbalstītājiem.