Kurzemes Vārds

17:13 Piektdiena, 5. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sakņu bāzē tagad atradīsies kokvilna

Viktors Ulberts

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas uzņēmums "Liepāja Trans Storage", kurš apsaimnieko bijušās sakņu bāzes teritoriju 14. novembra bulvārī, ir sācis paplašināties un būvē jaunas noliktavas.

Jauno noliktavu karkasus no modernajiem materiāliem ļoti labi var saskatīt, braucot pa 14.novembra bulvāri tieši pie dzelzceļa pārbrauktuves. "Bija nepieciešams paplašināties, tāpēc arī būvniecība tika uzsākta," "Kurzemes Vārdam" pastāstīja cita Liepājas SEZ uzņēmuma "Transwide Serviss" izpilddirektors Aleksandrs Kozlovs. Abas tās ir atsevišķas firmas, taču biznesā ir izvērsušas ciešu sadarbību. Pat juridiskās adreses gan firmai "Transwide Serviss", gan "Liepāja Trans Storage" ir vienādas.

Uzņēmums "Liepāja Trans Storage" pastāv kopš 1994.gada. Liepājas SEZ interneta mājaslapā norādīts, ka firmas darbības virziens ir muitas noliktavas. Bijušajā sakņu bāzē uzņēmums saimnieko kopš 2000.gada. A.Kozlovs pastāstīja, ka noliktavu būvniecība paredzēta divās kārtās. Jau pabeigta pirmā kārta – divu noliktavu un automašīnu pārkraušanas rampu izbūve. Pašlaik norit otrās kārtas realizācija, proti, tiek būvētas vēl divas noliktavas, kuru karkasi ir vislabāk redzami pie dzelzceļa pārbrauktuves, kā arī pārkraušanas rampa dzelzceļa transportam.

Uzņēmuma "Liepaja Trans Storage" noliktavās uz laiku tiek novietotas tikai tranzīta kravas – kokvilna. No kurienes un uz kurieni tā tiek vesta, esot biznesa noslēpums.