Kurzemes Vārds

22:54 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Gaidot septembri, izsit skolai logus
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses dienestā uzzinājām, ka naktī uz otrdienu kārtības sargi aizturējuši vairākus pusaudžus, kas dauzījuši logus Liepājas 10.vidusskolai.
Ap pulksten pusvieniem naktī policisti saņēmuši izsaukumu uz Alejas laukumu, kur 1987.gadā dzimušais Ronalds M., gadu jaunākie Roberts G., Arturs D. un Valters O., kā arī 1985.gadā dzimušais Ingus Š. bija izklaidējušies, lietojuši alkoholiskos dzērienus un pamanījušies skolas ēkai izsist divu logu rūtis. Policija pašlaik vēl izmeklē un noskaidro apstākļus, taču vismaz vakar neviens no aizturētajiem nav varējis paskaidrot, kāpēc tieši pirms mācību gada sākuma rīkojas tik huligāniski.
Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis komentēja, ka visu augusta pēdējo nedēļu šā dienesta darbinieki strādājuši pastiprinātā režīmā, iekļaujot visās patruļās Liepājas mācību iestādes. "Negribētos, lai kādas skolas audzēkņiem jauno mācību gadu nāktos uzsākt skolā ar izsistiem logiem, nokrāsotām sienām vai pēc citām huligānu darbībām. Operatīvo patruļu maršruti izplānoti tā, lai ik stundu tiktu apsekotas pilnīgi visas mācību iestādes un nepieciešamības gadījumā būtu iespējams novērst huligānisma pastrādāšanu," skaidroja N.Dīķis.

Avārijās nav cietušo
Kā "Kurzemes Vārds" uzzināja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļā, ne pirmdien, ne arī naktī uz otrdienu pilsētā un rajonā nav notikuši smagi satiksmes negadījumi. Pavisam reģistrētas astoņas transportlīdzekļu sadursmes, par laimi cilvēki tajās nav cietuši. Lielākoties visi negadījumi notikuši pašu braucēju nevērības dēļ, piemēram, J.Raiņa ielā pie dzelzceļa pārbrauktuves vienas dienas laikā inspektori noformēja pat vairākas avārijas, kas notika tādēļ, ka autovadītāji bija izvēlējušies pārāk mazu distanci starp mašīnām.