Kurzemes Vārds

01:42 Ceturtdiena, 28. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Iekož draugam vēderā
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva pastāstīja, ka kārtības sargi uzsākuši izmeklēt visnotaļ neparastu lietu – kāds vīrietis tiek turēts aizdomās par otra vīrieša sakošanu.
Naktī uz 1.septembri kārtības sargi saņēmuši izsaukumu uz Bērzu ielu 21, kur kādā dzīvoklī notikusi iedzeršana. Sagaidot 1.septembri un jauno mācību gadu, vīri bija nolēmuši iemalkot alkoholiskos dzērienus, taču sācis briest konflikts starp 1977.gadā dzimušo Normundu Z. un viņa draugu, 1979.gadā dzimušo Romānu S. Policija vēl izmeklē un noskaidro notikuma apstākļus, bet jau ir zināms, ka vakara gaitā konflikts saasinājies un drīz vien pārvērties cīniņā, kura laikā Normunds iekodis savam biedram vēderā. Par laimi kodums nav sevišķi dziļš, cietušais vīrietis uz slimnīcu nebija jānogādā. Viņam sniegta pirmā medicīniskā palīdzība un apstrādāta brūce, lai tajā neiekļūtu infekcija. Policija lemj, kādu sodu piemērot kodīgajam draugam.

Vandaļi saposta ziedu laivu
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemts iesniegums no Pāvilostas, kur naktī uz otrdienu pamatīgi darbojušies vandaļi. 31.augusta rītā pāvilostnieki konstatējuši, ka pašlaik vēl nenoskaidrotas personas pamanījušās nakts laikā apgāzt dekoratīvo ziedu laivu, kas stāvēja Šneidera laukumā. Sapostītas ziedu kompozīcijas, kas atradās dekoratīvajā laivā, vakar to vērtību vēl aprēķināja.