Kurzemes Vārds

14:33 Piektdiena, 6. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pēc avārijas mēģina darīt sev galu
Andrejs Rjabcevs
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas darbinieki naktī uz svētdienu novērsuši kāda vīrieša pašnāvības mēģinājumu. No dzīves šķirties vīrietis nolēmis pēc tam, kad bija izraisījis avāriju ar savas dzīvesbiedres automašīnu "Ford Probe".
Kā stāstīja Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, policijas darbinieki naktī uz svētdienu ap pulksten 2.40 saņēmuši izsaukumu no Zirņu ielas iedzīvotājiem, kas ziņoja, ka šīs ielas un Salmu ielas krustojumā kāda automašīna esot iebraukusi kokā. Ierodoties norādītajā vietā, Ceļu policijas inspektori noskaidroja, ka krustojumā tiešām atrodas sabojāta automašīna "Ford Probe", taču tuvumā nekur nebija manāms spēkrata vadītājs. Pārbaudot automašīnu pēc specializētā transportlīdzekļu reģistra, operatīvi tika noskaidrota braucamā īpašnieces vārds, kā arī adrese. Tā kā sieviete dzīvo turpat Zirņu ielā, policijas darbinieki nolēmuši viņu apciemot, lai uzzinātu, vai viņa pati izraisījusi avāriju, vai arī iedevusi savu automašīnu kādam citam. Tuvojoties automašīnas saimnieces privātmājai, policisti jau pa gabalu ievēroja, ka uz jumta atrodas vīrietis. Pieejot tuvāk namam, inspektori konstatēja, ka vīrietis sev ap kaklu apsējis virvi un gatavojas izdarīt pašnāvību. Redzot, ka svarīgs ir katrs mirklis, policijas darbinieki veikli uzrāpušies uz mājas jumta un pārgriezuši virvi, tādējādi neļaujot vīrietim noslāpt. E.Guseva norādīja, ka 1979.gadā dzimušais liepājnieks pašlaik atrodas Liepājas Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā, taču mediķi apstiprinājuši, ka viņa dzīvībai nopietnas briesmas vairs nedraud.

Pēc visa spriežot, pašnāvības iemesls ir notikusī autoavārija un sasistā automašīna, kas pieder vīrieša dzīvesbiedrei. Kā noskaidroja "Kurzemes Vārds", šī vīrietim ir jau otrā avārija, taču nevienā nav cietuši cilvēki.

Liesmas saposta šķūni un sienu

Vērienīgs ugunsgrēks sestdienas vakarā ap pulksten 22.30 izcēlies Nīcas pagasta Jaunreiņu mājās. Kā stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē, vēl īsti nenoskaidrotu iemeslu dēļ tur bija aizdedzies šķūnis 150 kvadrātmetru platībā, kā arī vēl aptuveni 10 tonnu siena. Ugunsdzēsēji stāstīja, ka ar liesmām bijis ļoti grūti cīnīties, jo sausajā sienā uguns izplatījusies ļoti lielā ātrumā. Lai lokalizētu liesmas un nodzēstu ugunsgrēku, iesaistīti dzēsēji gan no Liepājas un Otaņķiem, gan pašas Nīcas ugunsdzēsēju daļas, bet vēl viena dzēsēju ekipāža ieradusies no Nīcas mežniecības.

Bārā piekauj sievieti

Liepājas Centrālajā slimnīcā 3.septembra rītā ap pulksten 4.45 ievietota sieviete, kuru ar dažādiem sasitumiem Neatliekamā medicīniskā palīdzība bija atvedusi no bāra "777". Kā izmeklēšanā noskaidrojuši policisti, 1975.gadā dzimusī Ļubova nakts laikā izklaidējusies atpūtas vietā pilsētas centrā, un viņai sācies konflikts ar 1979.gadā dzimušo Romānu Ņ. Strīda karstumā vīrietis Ļubovai vairākas reizes iesitis pa seju un citām ķermeņa vietām. Vēl vakar policija centās noskaidrot, kāds bijis strīda iemesls un lēma par soda piemērošanu vainīgajam.