Kurzemes Vārds

09:04 Svētdiena, 19. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Atskurbtuvē pamatīgs klientu pieplūdums
Kā "Kurzemes Vārds" uzzināja Pašvaldības policijas Informācijas nodaļā, pagājušās nedēļas nogalē un šās nedēļas sākumā atskurbtuvē pabijis neparasti liels skaits iereibušo. Policijas preses sekretāre Ineta Mikute norādīja, ka kopumā no piektdienas līdz vakardienas rītam atskurbtuvē atgūt skaidro saprātu bija ievietoti 49 liepājnieki un pilsētas viesi. Šajā laikā gandrīz visas īslaicīgās aizturēšanas kameras bijušas aizņemtas, un, tiklīdz kāda kamera atbrīvojusies, tā tajā izguldīts kārtējais klients, kas atrasts guļam uz ielas vai savākts no kādas izklaides vietas.

Zagļi apsēduši garāžas Tadaiķos
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemti vairāki iesniegumi no garāžu īpašniekiem Tadaiķu pagastā, kuru autonovietnēs iekļuvuši zagļi. Naktī uz 4.septembri pašlaik vēl nenoskaidrotas personas uzlauzušas durvis garāžai, kurā atradās zila automašīna "Audi 80" ar valsts reģistrācijas numuru FA-4120, un nozaguši spēkratu.
Tajā pašā naktī zagļi viesojušies vēl divās garāžās Tadaiķos, Celtnieku ielā. Uzlaužot autonovietņu durvis, zagļi tikuši pie motorzāģiem "Johnsared" un "Oleomax 952", nozagta arī gumijas laiva, hidrotērps un pārtika. Policijā stāstīja, ka viens garāžas īpašnieks savā iesniegumā zaudējumu summu norādījis 500 latu apmērā, otras garāžas saimnieks sūdzējies, ka nozagto mantu vērtība bijusi 199 lati.
Kā apstiprināja policijā, pašlaik šīs zādzības izmeklē un noskaidro, vai darbojušies pagasta zādzību amatieri, vai arī zagļu grupa, kas specializējusies garāžu apzagšanā.

Apzog laivu mājiņu
Policijā pēc palīdzības vērsies kādas laivu mājiņas īpašnieks, kas ziņojis par zagļu aktivitātēm laivu kooperatīvā "Kaija ZS", Ezermalas ielā. Saimnieks konstatējis, ka, izsitot otrā stāva logu, kādas personas iekļuvušas viņa laivu mājiņā, no kurienes pazudusi akustiskā iekārta, ekvalaizers un magnetola. Kopējā zaudējumu summa tiek lēsta uz 60 latiem.