Kurzemes Vārds

17:44 Otrdiena, 23. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Muša picā. Kur tas notika?

Pēdējā laikā bijušas dažādas aktualitātes, par kurām rakstīt šajā slejiņā, un tāpēc esam palikuši parādā atbildes uz vairākiem lasītāju jautājumiem. Nē, tas neattiecas uz jautāto, kur atrodas tāda un tāda firma, vai arī kur var salabot to un to ierīci. Šādam nolūkam ir attiecīgie izziņu dienesti, bet šoreiz par to, ko var izskaidrot "Kurzemes Vārda" redakcija.

Piemēram, kā rīkoties, ja mājas vecākais neliekas ne zinis par ēku un tā iet postā. Droši vien jārīkojas pavisam vienkārši – jāievēlē cits mājas vecākais. Tāds, par kuru ir pārliecība, ka tas rūpēsies. Tāpat kā jāmeklē cits veikals, ja kādā nav bijusi laipna apkalpošana, un cita ēstuve, ja kādā nav bijis garšīgs ēdiens, un cita firma, ja kāda firma nav dzīvoklī to vai citu iekārtu izremontējusi tā, kā dzīvokļa īpašnieks vēlējies.

Tikpat vienkārši atbildēt uz jautājumu, līdz cikiem abonēšanas centrs "Diena" piegādā mājās laikrakstus. Kā mums paskaidroja šajā centrā, "Kurzemes Vārdu" Liepājā (un pēc iespējas arī Grobiņā) piegādā līdz pulksten sešiem rītā, pārējos laikrakstus (arī Aizputē) līdz pulksten astoņiem.

Kāds lasītājs gribēja zināt, kāpēc "Kurzemes Vārda'' publikācijā par mušu picā nav minēta šīs kafejnīcas adrese. Tāpat kā publikāciju mērķis nav reklamēt kādu veikalu, remonta darbnīcu, kafejnīcu, frizētavu un tā tālāk, tāpat arī mērķis nav antireklāma. Tas ir cits – ieskatīties problēmas būtībā, un šī ir arī atbilde uz lasītāju bieži vien izteiktajiem pārmetumiem, kāpēc laikrakstā nav norādītas viņu minēto dažādo, tā teikt, nebūšanu objektu adreses un, viņuprāt, vainīgo cilvēku uzvārdi.

Un vēl viens jautājums par reklamēšanu, kuru laiku pa laikam nākas dzirdēt: kāpēc "Kurzemes Vārdā" nav ievietota reklāma par to un to sarīkojumu vai izrādi? Tas atkarīgs no rīkotājiem. Ja viņi uzskata, ka reklāma ir nepieciešama, tad ievieto to, ja uzskata, ka skatītāji, klausītāji, apmeklētāji tāpat zina, tad neievieto.

Andžils Remess