Kurzemes Vārds

03:42 Otrdiena, 23. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Metalurgu dublieriem uzvara savā laukumā
Pauls Kaufmanis
Nedēļas nogalē Latvijas futbola čempionāta 1.līgas spēlē "Liepājas metalurgs 2" savā laukumā tikās ar "RFS/Flaminko" un izcīnīja uzvaru ar 2:1 (1:0).
Spēles pirmajā daļā mājiniekus vadībā izvirzīja Grebis, taču otrajā puslaikā pēc mūsu vārtsarga Alekseja Lapteva rupjas kļūdas viesi rezultātu izlīdzināja. Uzvaras vārtus šajā mačā metalurgu labā guva 16 gadu vecais Aleksandrs Dmitrijevs. Mūsu komandas treneris Ilmārs Verpakovskis pastāstīja, ka liepājniekiem laukumā bijis pārsvars. Vairākas labas vārtu gūšanas iespējas mūsējie neizmantoja spēles pirmajā daļā.
Kopvērtējumā mūsējie ar izcīnītajiem 36 punktiem šobrīd ieņem ceturto pozīciju. Par punktu vairāk ir komandai "Zibens/Zemessardze", par diviem – "Skonto 2", tiesa, abas šīs komandas aizvadījušas par vienu spēli vairāk. Līderi ar 42 punktiem šobrīd ir "Ventspils 2".
Treneris uzsver, ka šajā līgā mūsu komandas uzdevums nav par katru cenu cīnīties par uzvaru turnīrā, bet gan sagatavot jaunos spēlētājus metalurgu pirmajai komandai. Atšķirībā no, piemēram, "Ventspils 2", "Skonto 2" vai SK "Dižvanagi", metalurgiem tas ir vienkāršāk, jo, nedomājot tik daudz par turnīra kopvērtējumu, liepājnieki var dot iespēju spēlēt arī jaunākiem futbolistiem. Čempionāta nolikums atļauj pirmās līgas komandā iesaistīties ne vairāk kā pieciem spēlētājiem no virslīgas, un mūsu dublieriem palīdz katru reizi citi – tie, kas mazāk spēlējuši pirmās komandas sastāvā. No mūsu jaunajiem spēlētājiem pieci pārstāv arī Latvijas U-21 izlasi. Tie ir Andrejs Žuravļovs, Oskars Kļava, Deniss Ivanovs, Intars Kirhners un valstsvienības otrais vārtsargs Ingus Lukovičs.
Nākamā spēle metalurgiem paredzēta sestdien izbraukumā pret turnīra pastarīšiem FK "Alberts".