Kurzemes Vārds

22:12 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Iedzīvotājus uzklausīs Sociālo lietu komisijas priekšsēdētājs

Sarmīte Pelcmane

No 17.septembra iedzīvotājiem Liepājas domē būs iespējams operatīvāk risināt dažādus sociālos jautājumus, tiekoties ar Sociālo lietu komisijas priekšsēdētāju Arnoldu Upmali.

Kā informēja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, lai uzlabotu iedzīvotāju apkalpošanu sociālajā jomā, domes priekšsēdētājs Uldis Sesks izdevis rīkojumu, ka A.Upmalim Apmeklētāju pieņemšanas centrā jāpieņem un jāuzklausa iedzīvotāji katru piektdienu no pulksten 9.30 līdz 11.30.

Domes Sociālo lietu komisija, kuru vada A.Upmalis, katru pirmdienu izskata jautājumus, kas saistīti ar dažādu vienreizējo sociālo pabalstu piešķiršanu iedzīvotājiem.

Kopš gada sākuma Liepājas domē iedzīvotājus divas reizes mēnesī pieņem arī domes sociālo lietu eksperts Visvaldis Gūtmanis un Liepājas pilsētas galvenais ārsts Egils Freidenfelds. Šāds lēmums tika pieņemts, lai uzlabotu iedzīvotāju apkalpošanu un profesionāli risinātu strīdīgos jautājumus medicīniskās aprūpes un sociālajā jomā. Tieši ar šīm problēmām iedzīvotāji visbiežāk vēršas pie domes priekšsēdētāja vai vietnieka. Uzticot tās attiecīgās nozares vadītājam, iespējams rast operatīvāku risinājumu.

V.Gūtmanis pieņem iedzīvotājus katra mēneša pirmajā un trešajā ceturtdienā no pulksten 13 līdz 15, E.Freidenfelds – otrajā un ceturtajā ceturtdienā no pulksten 13 līdz 15. Uz pieņemšanu, tāpat kā pie domes deputātiem un amatpersonām, var pierakstīties iepriekš domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.