Kurzemes Vārds

23:33 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Avarējušais policists pārsniedzis ātrumu

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemts Iekšlietu ministrijas ekspertīžu centra slēdziens, ka veiktas pārbaudes par Sakas pagastā notikušo satiksmes negadījumu, kurā bojā gāja policijas darbinieks Jānis Ansons. Ir noskaidrots, ka policists uz šosejas pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu un, visticamāk, tieši tādēļ nav varējis novaldīt spēkrata stūri un nobraucis no ceļa. Izmeklēšanā vēlreiz apstiprināts, ka Aizputes Policijas iecirkņa inspektors negadījuma brīdī nav pildījis dienesta pienākumus, informēja Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva.

Vētra nopietnus postījumus nenodara

Kā šodien uzzinājām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē, stiprais vējš, kas šodien plosījās Liepājā, būtiskus postījumus nav nodarījis. VUGD brigādē pastāstīja, ka glābēji, kuru rīcībā ir speciālā tehnika un zāģi, visas dienas garumā nav saņēmuši nevienu izsaukumu ar aicinājumu atbrīvot brauktuvi no kāda vēja nolauzta koka vai zara. Arī Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē visas dienas garumā nebija saņemts neviens iesniegums ne no automašīnu īpašniekiem, kuru spēkratiem vējš būtu uzmetis smagāku zaru, ne arī no cilvēkiem, kas varētu būt cietuši vējā.

Dienestiem diennakts paiet mierīgi

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē "Kurzemes Vārds" uzzināja, ka trešdien, kā arī naktī uz ceturtdienu pilsētā un rajonā nav reģistrēts neviens nozīmīgs noziegums un kārtības sargiem diennakts pagājusi samērā mierīgi. Ceļu policijas darbinieki reģistrējuši trīs satiksmes negadījumus, kuros cilvēki nav cietuši, vairākas personas aizturētas par sīkām zādzībām no lielveikaliem, kā arī izšķirti daži kautiņi un ģimenes strīdi. Arī pašvaldības policistiem nav bijis sevišķi daudz darba, jo saņemti mazāk par 30 maznozīmīgu izsaukumu par kaimiņu nesaskaņām un sabiedriskā miera traucēšanu. Atskurbtuvē ievietoti pieci vīrieši un viena sieviete. Mierīgi iepriekšējo diennakti pavadījuši arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvie darbinieki, jo nav bijis neviens ugunsgrēks vai glābšanas operācija.