(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Liepājnieki uzvar Grodņā
Emīls Dreiblats
Vakar "Liepājas metalurga" hokejisti aizvadīja otro izbraukuma spēli Baltkrievijas atklātajā čempionātā un Grodņā ar 3:2 (0:0, 2:1,1:1) pārspēja "Ņeman". Tādējādi liepājnieki šajā turnīrā joprojām cīnās bez zaudējumiem un nostiprinājās turnīra tabulas ceturtajā vietā.
Pēc bezvārtu pirmajā 20 minūtēm, otrās trešdaļas vidū, kad noraidīts bija Pliskausks, laukuma saimnieki realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzījās vadībā. Perioda beigās metalurgu pirmā maiņa pusminūtes laikā guva divus vārtus (Ozols un Ņikitins) un pārtraukumā varēja doties labā garastāvoklī.
Pēdējās trešdaļas sākumā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem – metalurgu rindās izcēlās Fiļimonovs. Mača izskaņā mājiniekiem radās teicama izdevība panākt neizšķirtu – vispirms divas minūtes uz sodīto soliņa pavadīja Rozentāls, bet pēc tam, kad 12 sekundes abas komandas bija spēlējušas vienādos sastāvos, divu minūšu ilgā piespiedu atpūtā vienlaikus devās Ņikitins un Vegners. Šajā brīdī Liepājas komandas galvenais treneris Vladimirs Safonovs pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un viesiem izdevās izturēt "Ņeman" ofensīvu. Laukuma saimniekus no zaudējuma neglāba arī vārtsarga maiņa pēdējā minūtē pret sesto laukuma spēlētāju.
Jau pirmdien "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzņems Minskas vienību "Dinamo".

Divi liepājnieki kļūst par Latvijas čempioniem
Pauls Kaufmanis
Limbažos aizvadīts Latvijas čempionāts airēšanā. Par divu zelta medaļu īpašniekiem tajā kļuva arī trenera Omāra Sermoļa audzēkņi Antons Knesis un Staņislavs Rogovskis, kuri palika nepārspēti 200 un 1000 metros četriniekiem.
Mūsu pilsētas sportisti airēja Latvijas junioru izlases četriniekā, un jaunajiem airētājiem izdevās apsteigt pat vīriešu izlasi, kuras sastāvā bija arī Atēnu olimpisko spēļu sestās vietas īpašnieks Dagnis Vinogradovs.
Knesim padevās lieliski starti arī vieniniekos, izcīnot bronzas godalgas 200, 500 un 1000 metru distancēs. Tāds pats panākums citam liepājniekam Imantam Ornam, kurš, 50 gadu vecumā 200 metru braucienā četriniekiem startējot kopā ar Talsu un Ventspils airētājiem, kāpa uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.
Mūsu pilsētas pārstāvji piedalījušies arī lielākajā Latvijas airēšanas regatē "Lucavsalas airi". Knesis, tikai finišā piekāpjoties Sidnejas olimpisko spēļu dalībniekam Jefimijam Klementjevam, izcīnīja otro vietu 5000 metru distancē. Zēnu konkurencē 3000 metros labākais bija Kaspars Tints. Kārtējo reizi sevi apliecināja arī mūsu veterāni, startējot 200 metru sprinta disciplīnā vieniniekiem. Par čempioniem kļuva Ildze Blumbaha, Imants Orna un Sergejs Stepanovs. Sudraba godalgu izcīnīja Ivars Knesis.

Auto daudzcīņnieki finišēs Vecpilī

Šosvētdien Vecpilī tiks aizvadīts autokluba "Rietumi" auto daudzcīņas kausa izcīņas standarta automobiļu grupā septītais, noslēdzošais posms. Starts sacensībām tiks dots pulksten 10.30, bet jau 15.30 būs zināms šīs sezonas labākais daudzcīņas meistars. Šobrīd uz čempiona titulu reāli pretendē četri braucēji. Ar 135 punktiem līderis ir Kārlis Skābe, viņam seko Gints Ķesteris (129), Agris Evaldsons (128) un Arnis Herbsts (121).