Kurzemes Vārds

08:59 Piektdiena, 10. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Zili baltais vilnis aizslaucīja cerības

And˛ils Remess,

Gelzenkirhenē

Vakar Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē aizvadīja Eiropas kausa izcīņas spēli pret vienu no šīs valsts populārākajiem klubiem "Schalke 04", mūsējie zaudēja ar 1:5, tādējādi izgaisinot cerības uz veiksmīgu iznākumu divu spēļu summā.
"Liepājas metalurgs" : Spole, Zirnis, Gvildis, Skinderis (Ivanovs), Lukašāvičs, Daņilovs, Parfjonovs, Rinkus (Kalns), Soloņicins, Dobrecovs, Katasonovs.
20.min. – Sands 0:1, 34.min – Katasonovs 1:1, 52.min. – Sands, 60.min. – Sands, 67.min. – Kobiašvili, 90.min. – Asamoa.
Arēnas katls sāka uzkarst jau pusotru stundu pirms mača sākuma. Plīvoja zili balti karogi un šalles, arēnas translācijā dārdēja marši, un ovācijas pirmo reizi nogranda, kad pusstundu pirms spēles sākuma laukumā iesildīties uznāca vācu futbolisti. Mūsējie tur jau minūtes desmit bija priekšā, un kļuva skaidrs, ka sastāvs būs tradicionālais.
Tik daudz skatītāju acu priekšā Liepājas futbolisti vēl nekad nebija spēlējuši un diez vai tik drīz spēlēs. Atskanot zviedru tiesneša Martina Ingvarsona sākuma signālam, 60 tūkstoš vietīgās stadiona tribīnes bija aizpildītas gandrīz pilnīgi.
Zili balto fanu izraisīto vētru "Shalke 04" futbolisti neturpināja, un gaidītais vācu kluba sākuma spiediens izpalika. Laukuma saimnieki vairāk kontrolēja bumbu, un spēle lielākoties risinājās vai nu laukuma vidū, vai mūsu pusē, taču metalurgi dro