Kurzemes Vārds

00:13 Sestdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Rēzeknes avārijā cietušie pamazām atgūstas

Andrejs Rjabcevs

Visi liepājnieki, kas pagājušās nedēļas nogalē bija guvuši savainojumus traģiskajā autoavārijā Rēzeknes rajonā, šobrīd jūtoties labi, un slimnīcā no divdesmit cilvēku lielās mūspuses ekskursantu grupas palikuši vairs tikai deviņi, "Kurzemes Vārdam" vakar pastāstīja viena no brauciena dalībniecēm, rajona Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Daina Lukjānova.

Jau rakstījām, ka piektdienas vakarā Rēzeknes rajonā notika smaga autoavārija, kurā bojā gāja viens cilvēks, bet vēl vairāk nekā divdesmit braucēju nonāca Rēzeknes slimnīcā ar dažādām traumām: smadzeņu satricinājumiem, lūzumiem un sasitumiem. Starp cietušajiem bija arī Liepājas rajona izglītības darbinieki un rajona vispārizglītojošo mācību iestāžu direktoru vietnieki, kuri bija devušies pieredzes apmaiņas braucienā uz Latgales skolām.

Grupas vadītāja Daina Lukjānova stāstīja, ka piektdienas vakarā grupa esot paviesojusies Varakļānu skolā un turpinājusi ceļu uz Rēzeknes mācību iestādēm, taču mērķi sasniegt nebija lemts, jo Rīgas – Maskavas šosejas un Rēzeknes – Balvu ceļa krustojumā liepājnieku autobusiņš iekļuvis satiksmes negadījumā. "Tas bija ļoti negaidīti, jo pēkšņi vienā brīdī nezin no kurienes ceļa priekšā parādījās vieglā automašīna. Trieciens bija ļoti spēcīgs, un pirmajā brīdī pat bija tāda sajūta, ka vieglā automašīna ir pabraukusi zem mums apakšā," atceras D.Lukjānova. Pēc trieciena liepājnieku autobuss apgāzies uz sāniem, taču, par laimi, pasažieri galvenokārt guvuši tikai sasitumus un vieglas traumas. Liepājnieki no apgāztā busiņa pa