Kurzemes Vārds

13:32 Trešdiena, 5. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ņems kredītu, lai atdotu parādus

PRIEKULE. Pilsētas domes deputāti nolēma ņemt kredītu 10 tūkstošu latu apmērā, lai samaksātu ceļu remontētājiem par šovasar paveiktajiem darbiem un pašvaldības ceļiem.

Kā pastāstīja domes Kancelejas vadītāja Vizma Rēriha, ceļu remontētāji šovasar tikai "aizlāpījuši bedrītes" tomēr ar Ceļa fonda līdzekļiem, kas ir pašvaldības rīcībā, nepietiekot, lai norēķinātos par padarīto ar ceļiniekiem. "Ar šo naudu pietiek tikai sīkiem labiekārtošanas darbiem, sniega izvešanai, bet ceļu remonts bija degošs," uzsvēra V.Rēriha. Viņa vēl nezināja pateikt, vai kredītu pašvaldība ņems vēl šogad, vai nākamā gada sākumā.

Pašvaldība devusi atļauju kādam uzņēmējam bijušā padomju armijas garnizona teritorijā nodarboties ar melno un krāsaino metālu atgriezumu un lūžņu iepirkšanu un realizāciju, kam gan vēl jāsaņem arī citu dienestu piekrišana.

Domei bija jāpieņem lēmums par parādu dzēšanu bankrotējušajam Priekules komunālajam uzņēmumam, kura bankrota procedūra tika uzsākta jau 2000.gadā, kad uzņēmums banku krīzes laikā zaudēja naudu "Liepājas Komercbankā".

Deputāti nolēma palielināt darba algas pirmsskolas izglītības iestādes "Dzirnaviņas" darbiniekiem, bet noraidīja domu, ka strādājošie varētu maksāt tikai 50 procentus no ēdināšanas izmaksām, jo uzskatīja, ka tas nebūtu godīgi attiecībā pret citiem.