Kurzemes Vārds

15:46 Trešdiena, 21. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Aiztur jauniešus dzērumā

Pašvaldības policijas darbinieki sestdien saņēmuši izsaukumu uz Ganību ielu, kur kādā namā jaunieši sarīkojuši iedzeršanu un smagā alkohola reibuma stāvoklī esot vairākas nepilngadīgas personas. Kad norādītajā vietā ieradās kārtības sargu operatīvā grupa, dzīvoklī bija sastopami vairs tikai divi pusaudži – 1991.gadā dzimušais Romāns un gadu vecākais Jans. Abi puiši bija pamatīgā reibuma stāvoklī, taču medicīniskā palīdzība viņiem nebija nepieciešama, tāpēc abi tika aizgādāti mājās. Par Romāna atskurbšanu gādās viņa māte, kurai puisis nodots, taču Jana vecāki nav bijuši mājās, tāpēc policijas darbinieki ieteikuši puisim likties pagulēt, savukārt vecākiem atstāta pavēste par ierašanos policijā.

Kā stāstīja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute, dzīvoklī Ganību ielā bez šiem abiem aizturētajiem puišiem esot bijis vēl vismaz viens grādīgo dzērienu malkotājs. 1992.gadā dzimušais Aleksandrs bijis vēl pamatīgākā dzēruma stāvoklī, tāpēc nama iedzīvotāji jau pirms kārtībnieku ierašanās bija pamanījušies izsaukt Neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas jaunekli nogādāja Liepājas Centrālajā slimnīcā.

Jaunais autovadītājs nenovalda braucamo

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijā stāstīja, kas brīvdienās nav reģistrēti sevišķi smagi satiksmes negadījumi, tomēr vienā avārijā ir cietuši cilvēki. Svētdien ap pulksten 10.30 policisti saņēmuši informāciju, ka satiksmes negadījums noticis uz ceļa Grobiņa – Otaņķi. Ierodoties notikuma vietā, inspektori noskaidrojuši, ka automašīna "Ford Taunus" pa grantēto ceļu braukusi lielā ātrumā, tāpēc tās vadītājs, 1986.gadā dzimušais Leons B., zaudējis kontroli pār spēkratu un automašīna nobraukusi no ceļa. Negadījumā dažāda smaguma traumas guvis gan vadītājs, gan arī pasažieris, 1973.gadā dzimušais Jānis F., kuri nogādāti uz Liepājas Centrālo slimnīcu. Zināms, ka autovadītājs tikai pirms neilga laika bija ticis pie tiesībām.

Ļergas tirgošanas sezona uzņem apgriezienus

Pa