Kurzemes Vārds

06:54 Trešdiena, 3. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Nīcas pagastvecis būvē jaunu māju

Viktors Ulberts

Nīcas pagasta Pērkonē, kur abpus Liepājas - Klaipēdas љosejas jau vairākus gadus notiek samērā intensīva privātmāju apbūve, top vēl viens nams. "Kurzemes Vārds" noskaidroja, ka to ceļ Nīcas Pagasta padomes priekљsēdētājs Agris Petermanis.

Petermaņa jaunbūvē "Kristjāņi" paљlaik notiek intensīvi apdares darbi, tiek klāts jumts, likti logi. Līdzās ēkai top arī diezgan liela izmēra pirtiņa. Pats A.Petermanis atturējās sniegt komentāru par to, kad saimnieki plāno jaunajā ēkā sākt dzīvot, jo tā vairs nav paљvaldības, bet gan privāta lieta.

Taču katrā ziņā, sprieћot pēc Nīcas paљvaldības vadītāja ikgadējās ienākumu deklarācijas, ir skaidrs, ka viņљ jauna nama būvniecību var atļauties.

Jau 2002. gadā viņљ pārdeva daļu no "Kristjāņu" zemesgabala, nopelnot 50 tūkstoљ latu, un ar љo darījumu vien kļuva par gada turīgāko Liepājas rajona pagastveci. Savukārt љogad ienākumu deklarācijā par 2003. gadu viņљ uzrādījis ienākumus banku depozītiem. Tā "Pareksa banka" viņam izmaksājusi 1313 latu, bet Unibanka - 257 latus. Vēl skaidrā naudā A. Petermanis bija uzkrājis 3 tūkstoљus ASV dolāru un 5 tūkstoљus latu, savukārt bankā noglabājis vairāk nekā 20 tūkstoљus latu.