Kurzemes Vārds

16:46 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Naudu ieguldīs komunālajā saimniecībā

LAЋAS PAGASTS. Pagasta padomes ēkā, ko paљvaldība apdzīvo kopā ar Aizputes Mūzikas skolu, nupat sācies gaiteņa remonts, ko iespēju robeћās līdzfinansē abi kaimiņi.
Kā pastāstīja Laћas Pagasta padomes priekљsēdētāja Māra Vētra, skola remontdarbiem saņēmusi valsts investīciju, bet paљvaldība nolēmusi ieguldīt 200 latu elektroinstalāciju sakārtoљanai gaitenī. "Tagad darbi iet vaļā pilnā sparā un pie mums var iekļūt tikai no pagalma," sacīja M.Vētra.
Viņa pastāstīja, ka paљvaldības budћetā pēc īpaљumu pārdoљanas darījumiem љogad ienākuљi papildu līdzekļi, ko deputāti kārtējā sēdē sadalīja daћādām vajadzībām. "Atlikuљo naudu vēl ieguldīsim komunālās saimniecības sakārtoљanā, jo tur darāmā nekad nepietrūkst," sacīja priekљsēdētāja.
Viņa piebilda, ka sēdes noslēgumā deputāti viesojuљies pie sava kolēģa Andreja Silenieka un viņa sievas Vizmas, lai paskatītos, kā sakārtota viena no labākajām paљvaldības zemnieku saimniecībām. "Patiesi varam būt lepni ar to, ko љī ģimene paveikusi," redzēto īsi raksturo M.Vētra.