Kurzemes Vārds

13:33 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aicina uz nodarbībām un kursiem

Liepājas rajona Pieauguљo izglītības centrs sācis jauno mācību gadu, aicinot pieteikties interesentus kursiem un semināriem par daћādām tēmām, informē centra speciāliste Mārīte Bruћa.

Viņa stāsta, ka par 13 latiem mēnesī interesentiem ir iespējams pilnveidot savas angļu valodas un vācu valodas zināљanas daћādu zināљanu līmeņa grupās. Tāpat angļu valodas papildnodarbības tiek rīkotas skolēniem, kas vēlas nostiprināt savas sveљvalodas zināљanas. Tās maksā 5 latus mēnesī un tiek rīkotas 5. - 6.klaљu skolēniem, kā arī 7. - 9.klaљu skolēniem. Interesi varētu piesaistīt arī kursi par Eiropas Savienības projektu izstrādi, vadīљanu un konsultācijām, kas ilgs piecas dienas. Tos vadīs SIA "Infosab" speciālisti, un katrs dalībnieks saņems ap 100 lappuљu materiālus, ko izmantot praktiskajā projektu izveidē. Maksa par љiem kursiem ir 75 lati. "Pēc iedzīvotāju un darba devēju ierosmes pie mums ir iespējams organizēt jebkurus kursus pēc nepiecieљamības, izmantojot mūsu materiālo bāzi un resursus," piebilst M.Bruћa. Viņa stāsta, ka aktuāli ir jautājumi par komunikāciju, projektu izveidi un ES jautājumiem daћādās nozarēs. Kursi notiek, ja grupā pieteikuљies 12 dalībnieki.

Daћādas mācības un nodarbības notiek arī uz vietas paљvaldībās, jo atsākuљās Liepājas Rajona padomes un PIC rīkotā projektu konkursa atbalstīto projektu aktivitātes. Oktobrī nodarbības notiks Pāvilostā, Durbes novadā, Priekules pagastā, Kazdangā, Otaņķos, Apriķos, Medzē, Aizputes pagastā, Ziemupē un Nīcā. "6.oktobrī pirmo reizi љajā mācību gadā kopā pulcēsies arī paљvaldību pieauguљo izglītības koordinatori. Kopā runāsim par pagājuљā mācību gada rezultātiem un љī gada svarīgākajām norisēm," pastāstīja M.Bruћa.