Kurzemes Vārds

08:09 Pirmdiena, 13. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pēc kautiņa nonāk slimnīcā
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē šajās dienās vērsusies kāda sieviete, kura sūdzējusies par dēla piekaušanu. Sieviete pirmdienas vakarā ziņojusi policistiem, ka viņas 10 gadus vecais dēls Matīss ap pulksten 12 piekauts 10.vidusskolas telpās. Kad puisis pārradies mājās, miesas bojājumi nav likušies tik smagi, taču vakarā zēna veselība pasliktinājusies un vecāki izlēmuši Matīsu nogādāt Liepājas Centrālajā slimnīcā. Tur mediķi konstatējuši, ka cietušajam ir galvas trauma, tāpēc kādu laiku viņam nāksies palikt mediķu uzraudzībā. Policija jau uzsākusi lietas apstākļu noskaidrošanu un apzināti vēl trīs kautiņa līdzdalībnieki - 10 gadus vecie Reinis un Dāvis, kā arī gadu jaunākais Jēkabs. Šie pusaudži nav sasnieguši vecumu, no kura iestājas kriminālatbildība, tāpēc ar puišiem policisti veiks audzinošas pārrunas.

Atrod nelikumīgas cigaretes
Ekonomikas policijas darbinieki ziņo, ka šajās dienās pārbaude veikta uzņēmumā "King kong", kura tirdzniecības vieta atrodas J.Asara ielā 2. Pārbaudes laikā policisti atraduši trīs cigarešu paciņas, kurām nebija akcīzes marķējuma, līdz ar to tās uzskatāmas par nelegālām. Cigaretes ir atsavinātas, bet pret uzņēmuma pārstāvjiem tiek lemts jautājums par administratīvās lietvedības uzsākšanu.

Iereibušam vīrietim nolaupa automašīnu
Vakarrīt pulksten 6.30 Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes dežūrdaļā tika saņemts izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu, kur pie bāra "Kulaženkova" bija notikusi laupīšana. Cietušais ziņoja, ka viņam nolaupīta automašīna "Opel Vectra".
Kā stāstīja policijas preses sekretāre Egita Guseva, vīrietis ar automašīnu bija devies uz bāru izklaidēties. Iznākot ārā uzsmēķēt, pie iereibušā bāra apmeklētāja pienācis kāds nepazīstams vīrietis un pieprasījis atdot mašīnas atslēgas. Ņemot vērā, ka uzbrucējs piedraudējis ar pistolei līdzīgu priekšmetu, automašīnas saimnieks nav pretojies. Par laimi, laupītājiem ar svešo automašīnu gan neizdevās tālu tikt, jo tieši tobrīd Karostā dežurējusi Ceļu policijas patruļmašīna, kura operatīvi uzsāka rajona apsekošanu un neilgi pēc notikušā uz ceļa pamanīja nolaupīto automašīnu. Kā stāstīja E.Guseva, redzot policijas automašīnas tuvošanos, no nolaupītā spēkrata izlekuši divi vīrieši un metušies bēgt, bet arī policisti nav vilcinājušies, un viens no bēdzējiem notverts. Vakar policija vēl mēģināja noskaidrot otrā vīrieša personas datus, bet par notikušo jau ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 176.panta - par laupīšanu.
Sīkāku informāciju policija izmeklēšanas interesēs vakar atturējās sniegt.