Kurzemes Vārds

02:35 Trešdiena, 1. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aivars Priedols ir pārliecināts, ka kļūs par priekšsēdētāju

Ints Grasis

Pašreizējā Grobiņas Pagasta padomes priekšsēdētāja Modra Ekšteina pārstāvētais partijas "Tēvzemei un brīvībai"/LNNK saraksts vēlēšanās ir ieguvis četras deputātu vietas no deviņām, un balsojuma iznākums par pagasta turpmāko vadītāju būs atkarīgs no tā, kā savā starpā vienosies deputātu godā tikušie četru sarakstu pārstāvji.
No "Tēvzemei un brīvībai"/LNNK saraksta, saskaitot vēlētāju liktos plusus un svītrojumus, deputātos ar lielu balsu pārsvaru ticis pats Modris Ekštiens, kā arī Dzintra Rudzīte, Valdis Ķēde un Staņislavs Veits. Aivars Priedols, kurš neslēpj savu vēlmi kļūt par pagasta vadītāju, un viņa pārstāvētā Latvijas Zemnieku savienība ieguvusi trīs deputātu mandātus. Tie pienākas Aivaram Priedolam, Annai Viņķelei un Olafam Jākobsonam. No saraksta "Ālandei" par deputātu ir kļuvis Aigars Gedovius (viņš, starp citu, sarakstā bija pēdējais), bet no LSDSP - Jānis Švāģeris.
M.Ekšteins jau iepriekš "Kurzemes Vārdam" sacīja, ka vēlēšanu iznākums nozīmē to, ka viņš nevar būt drošs par savu palikšanu amatā, taču teicās mēģināt sadarboties ar citu sarakstu deputātiem.
A.Priedols savukārt vakar ar pārliecību sacīja, ka jau esot parūpējies par to, lai saņemtu nepieciešamo atbalstu balsojumam par savu stāšanos priekšsēdētāja postenī. "Deputāti ir savervēti. Man ir vienošanās ar visu sarakstu deputātiem, esmu radis atbalstu pat M.Ekšteina sarakstā. Viņi ir gatavi sekot labām idejām," teica A.Priedols.
Tomēr A.Priedols neslēpa, ka viņa nākamais mērķis ir kļūt arī par Rajona padomes priekšsēdētāju. Lai šo mērķi sasniegtu, viņš nenogurstoši apbraukājot Liepājas rajonu un veicot atbilstošu aģitāciju.