Kurzemes Vārds

04:54 Sestdiena, 4. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Uz pārejas notriec meiteni
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļā pastāstīja, ka pagājušajā nedēļā Ganību ielā notriekta meitene, kura brauktuvi šķērsojusi pa gājēju pāreju. Automašīnas "Mazda" vadītājs, 1961.gadā dzimušais Stepans Z., braucot pa Ganību ielu, nav pamanījis astoņus gadus veco Jeļizavetu F., kura tieši tobrīd šķērsojusi brauktuvi pa gājēju pāreju. Par laimi meitene sadursmē nav nopietni cietusi, un mediķi ļāvuši viņai doties mājās. Ceļu policijas darbinieki savukārt lemj par nevērīgā autovadītāja sodīšanu.

Pēc kautiņa nonāk slimnīcā
Aizputes Zonālajā slimnīcā nogādāts kāds vīrietis, kas piekauts Aizputē. Policijā zināja stāstīt, ka 1974.gadā dzimušajam Jānim R. svētdien Aizputē, Kuldīgas ielā, izcēlies konflikts ar vairākiem nezināmiem jauniešiem, kuri vīrieti piekāvuši. Vakar policija vēl centās noskaidrot notikušo un aizturēt iespējamos kaušļus.
Pagājušās nedēļas nogalē kautiņš izcēlies arī Vaiņodē, kur 1979.gadā dzimušais Nauris B. piekāvis 1954.gadā dzimušo Alfrēdu M. Incidents izcēlies dzīvoklī Vaiņodē, Dīķu ielā 5, kur Alfrēdam vairākas reizes iesists pa seju.

Dzērumā sarīko traci policijā
Ceļu policijas nodaļas darbinieki brīvdienās aizturējuši vīrieti, kas pie automašīnas stūres bija sēdies dzērumā. Nogādājot 1971.gadā dzimušo Igoru P. policijas dežūrdaļā, inspektoriem nācies noklausīties dažādus apvainojošus izteicienus, bet īslaicīgās aizturēšanas telpās Igors sācis nepiedienīgi lamāties, kā arī draudējis likuma sargiem ar izrēķināšanos. Tagad vīrietim ne tikai vajadzēs atvadīties no tiesībām un maksāt sodu par braukšanu dzērumā, bet arī stāties tiesas priekšā par pretošanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām, par ko viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

No garāžas nozog automašīnu
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemts iesniegums par automašīnas zādzību. 11.martā konstatēts, ka durvis uzlauztas garāžai, kas atrodas Kapsēdē, garāžu kooperatīvā "Došs". Saimnieks sūdzējies, ka nezināmas personas aizbraukušas ar viņa automašīnu "Audi 100", kas ražota 1993.gadā. Spēkrata valsts reģistrācijas numurs ir DS 9000. Policija uzsākusi lietas izmeklēšanu un iekļāvusi pazudušo automašīnu meklēto spēkratu sarakstā.

Ezera ielā pārdod ļergu
Pēc operatīvi saņemtās informācijas Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes darbinieki atklājuši ļergas pārdošanas punktu Ezera ielā 35. Konstatēts, ka vienā no nama dzīvokļiem 1950.gadā dzimusī Laimdota E. pārdod nelegāli izgatavoto alkoholu. Šoreiz policistiem ķēriens bijis pamatīgs, jo līdz ar Laimdotu notverts arī viņas sabiedrotais, 1974.gadā dzimušais Oļegs T., kurš piegādājis pārdošanai paredzēto alkoholu. Policijas pārbaudes laikā izdevies pārtvert kārtējo pienesumu, tāpēc administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts arī Oļegam. Viņam atsavinātas arī 4 piecu litru tilpuma kannas ar ļergu.