Kurzemes Vārds

23:07 Pirmdiena, 30. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Ar traktoru iebrauc policijas ēkā
Kā "Kurzemes Vārds" uzzināja policijā, šajās dienās nepatīkams starpgadījums noticis jaunceļamās Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes administratīvās ēkas laukumā Bāriņu ielā 3. Tur traktora vadītājs, 1981.gadā dzimušais Arturs B., gribējis izbraukt cauri ēkas arkai, taču diemžēl nav aprēķinājis pareizi traktora strēles augstumu un braucamā gabarītus. Braucot cauri arkai, strēle aizskārusi pārseguma paneli, bet, par laimi, šajā starpgadījumā cilvēki nav cietuši. Sīkāk policijai vismaz vakar nebija nekādas ziņas par negadījuma apstākļiem, jo vēl notiks izmeklēšana un faktu apkopošana.

Sirmgalvei iztraucē ļergas biznesu
Policijas darbinieki šajās dienās administratīvā pārkāpuma protokolu par ļergas tirgošanu sastādījuši 1928.gadā dzimušajai Katrīnai G. Sieviete pagrīdes biznesu bija attīstījusi dzīvoklī Smilšu ielā 5, kur policija viņu pieķēra brīdī, kad kundzīte kādam vīrietim par 24 santīmiem pārdeva 200 gramu alkohola. Vēlāk viņas dzīvoklī kārtībnieki atraduši vēl 5,25 litrus kandžas.

Aiznes vērtīgākās mantas
Grobiņas policijas iecirknī šajās dienās saņemts iesniegums no 1956.gadā dzimušās Dinas N., kuras mājā paviesojušies zagļi. Sieviete rakstījusi, ka 31.martā viņas mājai Kalēju ielā nezināmas personas izsitušas logu, iekļuvušas istabās, no kurienes pazudis televizors "Philips", DVD atskaņotājs un datora skandas. Kopējā zaudējumu summa ir 200 latu.

Uzbrūk un aplaupa mežā
Pēc palīdzības pie likuma sargiem ceturtdien ap pulksten 20 vērsusies 1969.gadā dzimusī Inga E., kurai Tosmares mežā esot uzbrukuši nepazīstami jaunieši. Sieviete stāstījusi, ka pa Tosmares mežu devusies mājās no viesībām Karostā, kad pēkšņi pienākuši četri nepazīstami vīrieši. Uzbrucēji ar cietu priekšmetu iesituši sievietei pa galvu un, izmantojot apjukuma mirkli, paķēruši no viņas kabatas naudas maku ar 30 latiem un bankas norēķinu karti. Policija uzsākusi apstākļu noskaidrošanu un cietušās sniegto ziņu pārbaudi.

Par ieročiem uz kuģa ierosina krimināllietu
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes darbinieki šajās dienās ierosinājuši krimināllietu par gadījumu, kad uz zvejas kuģa Liepājas ostā tika atrasts liels daudzums alkohola, cigarešu, kā arī nelikumīgi ieroči ar munīciju. Lieta ir ierosināta pēc Krimināllikuma 233.3 panta - par šaujamieroča, munīcijas, sprāgstošas vielas iegādāšanos, glabāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas. Kā vakar "Kurzemes Vārdam" atzina Kriminālpolicijas priekšnieks Arnis Kadiķis, aizturētais apkalpes loceklis ieročus uz kuģa glabājis nelikumīgi, nesaņemot nekādas atļaujas. Viņš pašlaik ir aizturēts un tiek gaidīts tiesas lēmums par drošības līdzekļa piemērošanu uz izmeklēšanas laiku.
A.Kadiķis arī atzina, ka aizturētais apkalpes loceklis, 1972.gadā dzimušais Mihails Č., ar izmeklētājiem nevēloties sadarboties. Viņš izmeklētājiem centies iegalvot, ka ieročus uz kuģa paņēmis līdzi, jo gribējis no tiem jūrā atbrīvoties, taču policijas rīcībā esošā informācija un pierādījumi liek domāt, ka aizturētais mēģina apmuļķot policistus. Tāpat arī aizturētais esot paskaidrojis, kā un kur ticis pie ieročiem, taču to presei Kriminālpolicijas priekšnieks nevēlējās izpaust. Jau iepriekš šī persona nonākusi policistu redzeslokā, jo aizrāvusies ar nelegāliem ieročiem. Vīrietis agrāk ir bijis arī sodīts.