Kurzemes Vārds

21:42 Svētdiena, 5. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Nomaina Pagasttiesas vadītāju

GROBIŅAS PAGASTĀ. Pagasta padomes otrajā sēdē pēc vēlēšanām deputāti Pagasttiesas priekšsēdētājas amatā iecēla Elmīru Rozenbergu, pieņēma darbā ugunsdrošības inspektoru Arni Bamši, sastādīja komitejas, komisijas un noteica to priekšsēdētājus.
Kā pastāstīja Pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Priedols, Elmīra Rozenberga nomainīja līdzšinējo Pagasttiesas vadītāju Olgu Bērziņu, kura ir pieredzējusi darbiniece, taču jau ļoti cienījama vecuma cilvēks.
Lai rūpētos par ugunsdrošību pagastā, deputāti uz vasaras laiku darbā pieņēma ugunsdrošības inspektoru. Arnis Bamšis uzraudzīs, kā tiek ievēroti ugunsdrošības noteikumi. Arī pagasta iedzīvotāji aicināti nepiesaukt nelaimi un nemēģināt dedzināt pērno zāli.
Runājot par komitejām, Finanšu komiteju vadīs A.Priedols (vēl tajā darbosies M.Ekšteins, Olafs Jākobsons), Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteju - Dz.Rudzīte (A.Gedovius, V.Ķēde, S.Veits), Attīstības komiteju - A.Viņķele (A.Priedols, V.Ķēde, J.Švāģeris), Komunālo jautājumu komiteju - M.Ekšteins (S.Veits, A.Gedovius).
Dzīvojamo māju un pašvaldības īpašuma objektu privatizācijas komisijas priekšsēdētāja būs Solveiga Tiļuga (A.Priedols, J.Urstiņa, J.Silarāja, E.Palāce, L.Ziediņš), Administratīvo komisiju vadīs V.Ķēde (V.Eglīte, L.Ziediņš, S.Veits), bet Valsts un pašvaldības pasūtījumu komisiju - Olafs Jākobsons (S.Veits, S.Tiļuga).