Kurzemes Vārds

23:18 Pirmdiena, 30. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Mācītājs atsakās no darba domē

AIZPUTĒ. Pilsētas domē ievēlētais Aizputes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Sigurds Sproģis nolēmis atteikties no deputāta pienākumiem aizņemtības un lielās darba slodzes dēļ, informēja domniece, Aizputes domes galvenā grāmatvede Alda Lapena.
Viņa pastāstīja, ka deputāti vēl mēģinās pierunāt S.Sproģi strādāt deputāta amatā, jo viņš esot Aizputei pietiekami nozīmīga personība, tomēr, zinot mācītāja stingro raksturu un nelokāmību, cerību esot maz. Tad nāksies respektēt S.Sproģa vēlmi un viņu no deputāta pienākumiem atbrīvot. Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publicētajiem datiem, nākamais, kam no centriskās partijas "Latvijas Zemnieku savienība" saraksta būtu kārta kļūt par deputātu, ir akciju sabiedrības "Kurzemes atslēga - 1" galvenais mehānikas inženieris Juris Grasmanis.
Tam, kurš ieņems S.Sproģa vietu domē, turpmāk nāksies strādāt Sociālo lietu komitejā, kur ievēlētas arī A.Lapena un Anita Alksne. Kā sēdē nolēma deputāti, Finanšu, ekonomikas un licencēšanas komitejā turpmāk darbosies domes priekšsēdētājs Pēteris Hanka, viņa vietnieks Jānis Daizis, kā arī deputāti Rolands Klēfelds, Kaspars Sants un Linards Tiļugs, savukārt Izglītības, kultūras un sporta komitejā strādās Jolanta Berga, Imants Ozols un Māris Zankovskis.