Kurzemes Vārds

21:03 Pirmdiena, 14. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pagasta ļaudis apgūs biznesa zinības

Priekules pagastā. Sabiedrības integrācijas fonds piešķīris 5306 latu lielu atbalstu projektam "Priekules pagasta iedzīvotāju mazā biznesa skola", ko pašvaldībā uzsāks īstenot jau jūnijā, stāsta Priekules Pagasta padomes priekšsēdētāja Arta Brauna.
Viņa stāsta, ka pašvaldības iesniegtais projekts bijis viens no 51, kas iesniegts Eiropas Sociālā fonda grantu shēmas "Konsultācijas un apmācība komercdarbības un pašnodarbinātības uzsākšanai" projektu konkursā. Projekts no valsts budžeta un Eiropas Savienības Sociālā fonda atbalstīts 100 procentu apmērā. Līgumu slēgšana par projekta īstenošanu paredzēta maijā, bet projekta aktivitātes, kas sāksies jūnijā, tiks īstenotas gada garumā. Kā pastāstīja A.Brauna, projekta ietvaros notiks 15 pagasta iedzīvotāju ar zemām pamatprasmēm apmācība datorzinībās, biznesa plāna izstrādē un saskarsmes psiholoģijā. Tāpat taps 10 lauku videi piemēroti biznesa plāni. "Projekta mērķis ir paaugstināt pagasta iedzīvotāju patstāvīgo konkurenci biznesā vai pašnodarbinātību," piebilda A.Brauna.