Kurzemes Vārds

09:22 Sestdiena, 25. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Apsaimniekos slūžas un iznomās zemi

AIZPUTĒ. Pašvaldība nolēmusi apsaimniekot Dzirnavu dīķa slūžas pēc tam, kad par savas darbības izbeigšanu paziņojusi SIA "Oms", kas ūdenskrātuvē nodarbojās ar elektroenerģijas ražošanu, informēja Aizputes domes deputāte Alda Lapena.
Viņa pastāstīja, ka par ūdenslīmeņa regulēšanu būs atbildīgi dežūrdienesta darbinieki, kas arī vajadzības gadījumā regulēs Dzirnavu dīķa slūžas.
Domes sēdē pašvaldība nolēmusi arī zemi, uz kuras atrodas Autoosta, iznomāt uzņēmumam "Liepājas Autobusu parks", kas šo teritoriju apsaimniekoja jau līdz šim, tomēr nebija oficiāls zemes nomnieks. Deputāti apstiprināja arī SIA "Aizputes TV" gada pārskatu, kā arī izskatīja dažādus citus saimnieciskus jautājumus. Piemēram, atteicās no pirmpirkuma tiesībām uz bijušo kinoteātri "Avots". Kā jau esam rakstījuši, pašvaldība nesen šo ēku pārdeva izsolē. Jaunie saimnieki vēlējās tajā iekārtot Kurzemes mednieku centru, tomēr acīmredzot šī ideja nav sevi attaisnojusi, jo tagad namu nopirkuši veikalnieki, kas plāno atvērt veikalu tīkla "Mājai un dārzam" pārdotavu.