Kurzemes Vārds

09:15 Sestdiena, 25. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Slēgs ceļus kravas automašīnu satiksmei

Priekules pagastā. Pašvaldība nolēmusi izgatavot speciālās ceļa zīmes un kravas automašīnu satiksmei slēgt sešus pagasta ceļus, lai tos pasargātu no sabojāšanas.
Priekules Pagasta padomes priekšsēdētāja Arta Brauna pastāstīja, ka šobrīd sākušies intensīvi meža darbi, kas saistīti ar vētras postījumu novēršanu, tāpēc arī vairāki pagasta ceļi ir apdraudēti. "Dažas ceļa zīmes mums jau ir, vēl pasūtīsim jaunas un ierobežosim kravas automašīnu satiksmi," pastāstīja A.Brauna. Viņa paskaidroja, ka pašvaldības Saimniecības daļas vadītājs un paši iedzīvotāji kontrolēs, lai ierobežojumi tiktu ievēroti, tāpēc savus ceļus priekulnieki sargās visi kopā.
Kārtējā pašvaldības sēdē izskatīti arī dažādi citi jautājumi: 140 latu piešķirti Priekules vidusskolas bibliotēkai laminētājam un svītru koda lasītājam, uzdots izskatīti iespēju nomainīt logus Nākotnes ielā, kur ir pašvaldības dzīvojamais nams, aptuveni 150 latu izmaksāti dažādos pabalstos.
Darbu sākušas arī divas komitejas: Finanšu un budžeta, kurā priekšsēdētājas vadībā darbosies vēl trīs deputāti, kā arī Sociālo, kultūras un izglītības lietu komiteja, kuras pirmajā sēdē trīs deputāti no sava vidus izvēlēsies komitejas vadītāju.