Kurzemes Vārds

17:50 Pirmdiena, 6. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Strādās pēc vecā nolikuma

Priekulē. Pašvaldības deputāti kārtējā domes sēdē nolēmuši pagaidām strādāt pēc vecā nolikuma, lai nepieciešamās izmaiņas varētu rūpīgāk pārdomāt un apstiprināt uzreiz, vairākkārtēji neverot vaļā svarīgāko no pašvaldības dokumentiem.

Domes Kancelejas vadītāja un domniece Vizma Rēriha pastāstīja, ka likumdošanā paredzēts jauno domes nolikumu apstiprināt līdz 1.septembrim, tāpēc laika vēl esot. Līdz ar to arī deputāti tāpat kā līdz šim darbosies 3 komitejās un 6 komisijās. Finanšu un budžeta komitejā strādās 6 cilvēki - domes priekšsēdētājs Viesturs Maslovskis, viņa vietnieks Modris Baumanis, Vija Jablonska, Vizma Rēriha, Tatjana Ešenvalde un Gražina Ķervija. Izglītības, sociālo lietu un kultūras komitejā strādās Voldemārs Vilerts, Alda Binfelde, V.Rēriha un V.Jablonska, bet Pilsētas attīstības komitejā - V.Maslovskis, A.Binfelde, M.Baumanis un Imants Rozenbergs.

Savukārt Dzīvojamo māju privatizācijas un Denacionalizācijas komisijās darbosies pa diviem pašvaldības deputātiem, piesaistot pilsētas iedzīvotājus, kamēr Administratīvajā, Dzīvokļu, Sociālās aprūpes un Zemes komisijās strādās pa vienam domes deputātam, piesaistot citus priekulniekus. A.Binfelde strādās trijās komisijās, M.Baumanis - divās, bet I.Rozenbergs, V.Rēriha un V.Maslovskis - vienā komisijā. "Komitejas un komisijas uz pirmajām sēdēm pulcēsies, sākot no nākamās nedēļas, pirmās tikšanās reizes sasauks domes priekšsēdētājs, bet vēlāk par to atbildēs ievēlētie komiteju un komisiju priekšsēdētāji," paskaidroja V.Rēriha, piebilstot, ka nākamā sēde paredzēta 28.aprīlī.