Kurzemes Vārds

17:00 Sestdiena, 7. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Aktuāls viedoklis

Ar jauno priekšsēdētāju būs jāstrādā jebkurā gadījumā
VIZMA ĢĒĢERE,
Sakas Novada domes projektu koordinatore

Mani kā Sakas novada iedzīvotāju, jāteic godīgi, maz interesē, kurš šodien ievēlēts par jauno Liepājas Rajona padomes priekšsēdētāju. Man ir būtiskāk, kas nākamos četrus gadus stāvēs pie mūsu novada domes stūres. Rajons ir pārāk liels un tāls veidojums, funkciju tam maz, un, ja es nestrādātu pašvaldībā, man būtu pilnīgi vienalga, kurš rajonā ir priekšnieks, kurš vietnieks vai kāda cita amatpersona. Nebrīnītos, ka daudzi laukos pat nezina, kurš šo amatu ieņem, un arī līdzšinējo priekšsēdētāju Modri Ekšteinu vairāk pazina kā Grobiņas pagasta vadītāju.

Tomēr jāsaprot, ka vismaz netieši mani tomēr skar šī tēma, jo šad un tad jādodas uz Liepājas Rajona padomi kādu projektu saskaņot, atbalstu saņemt vai apspriest darba lietas. Tāpēc man ir svarīgi, lai jaunais padomes priekšsēdētājs būtu pietiekami progresīvs un laikam līdzi ejošs cilvēks, kas pozitīvi skatās uz projektiem. Viņam vajadzētu būt arī izprotošam un atsaucīgam cilvēkam, un šādu attieksmi sagaidu arī no jaunajiem komiteju priekšsēdētājiem, ar kuriem nākotnē tāpat būs jāsastrādājas.

Vēlēšanu rezultātus ietekmēt nevarēju, tomēr kopā ar kolēģiem – rajona pašvaldību pieaugušo izglītības koordinatoriem – kādā sanāksmē pēc vēlēšanām aktīvi diskutējām par jaunievēlētajām pagastu un pilsētu pašvaldībām, arī izvirzītajiem kandidātiem uz Rajona padomes priekšsēdētāja amatu. Skaidrs, ka tā bija visiem aktuāla tēma un viedokļi bija tikpat dažādi, cik rajonā pašvaldību. Taču, neskatoties uz viedokļu atšķirību un to, vai kādam personīgi patīk vai nepatīk cilvēks, kurš ieņem svarīgo amatu, ar šo cilvēku vienkārši būs jāstrādā, ar viņu jārēķinās.