Kurzemes Vārds

05:34 Svētdiena, 8. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Arodbiedrību centrs atsauc prasību pret regulatoru

Līvija Leine

Liepājas Arodbiedrību centra priekšsēdētājs Jānis Neimanis "Kurzemes Vārdu" informēja, ka centra valde, izvērtējot tās rīcībā esošo informāciju un ekonomiskos apsvērumus, nolēmusi atsaukt prasības pieteikumu Administratīvajai rajona tiesai pret Liepājas Sabiedrisko pakalpojumu regulatoru par kļūdaini aprēķinātajiem maksātnespējīgās akciju sabiedrības "Liepājas siltums" siltumapgādes un karstā ūdens piegādes tarifiem 2003.gada apkures sezonā.

Arodbiedrību centra vārdā Jānis Neimanis saka, ka ir pārliecināts par centra pozīcijas pamatotību, taču uzskata, ka tiesāšanās nav pašmērķis un šajā brīdī jāņem vērā arī iespējamās tiesas procesa rezultāta sekas. Tiesvedība ir ieilgusi, tā sākās jau 2003.gada 4.septembrī, un nav prognozējams, cik ilgi tā vēl varētu turpināties. Tāpēc pilsētas iedzīvotāji, par kuru tiesībām cīnoties Arodbiedrību centrs, varētu būt nevis ieguvēji, bet zaudētāji, nesaņemtu silto ūdeni un apkuri. Jānis Neimanis norāda, ka tas nekad nav bijis tiesvedības mērķis un nav pieļaujams.

Vienlaikus Liepājas Arodbiedrību centrs atzīst, ka šajā tiesas procesā galvenais akcents ticis likts uz neprecīzu tarifu aprēķināšanu un nepareizu tarifu apstiprināšanas kārtību, bet iedzīvotāju tiesību un interešu aizstāvības organizācijas rūpīgi seko līdzi visiem pilsētā notiekošajiem procesiem, aktivitātēm un nepieļaus nelikumīgas darbības, kas vērstas pret iedzīvotāju interesēm.