Kurzemes Vārds

04:48 Svētdiena, 8. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Autoavārijā cieš zīdainis
Vakar pulksten 16.45 Ceļu policija saņēma izsaukumu uz Liepājas – Klaipēdas šoseju, kur aptuveni 7.kilometrā automašīna "Kia" braucot virzienā uz Nīcu pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretimbraucošo spēkratu "Moskvič 412". Autoavārijā cietuši gan "Moskviča" pasažieri – kāds pāris gados, gan automašīnas "Kia" vadītāja un viņai blakus bērna krēsliņā gulošais 6 mēnešus vecais bērns. Par laimi triecienu mazinājis "Kia" ierīkotais gaisa spilvens, tomēr, lai izdabūtu pasažierus no automašīnām policistiem nācās izsaukt palīgā Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta darbiniekus ar speciālajiem līdzekļiem. Visi četri cietušie nogādāti uz slimnīcu, taču, pēc policijas sniegtās informācijas, nāves briesmas viņiem nedraudot.

200 jauniešu Jūrmalas parkā pulcējas uz kautiņu
Andrejs Rjabcevs

Liepājas kārtību sargājošajām iestādēm ceturtdienas vakarā nācies mobilizēt spēkus, lai izklīdinātu aptuveni 200 jauniešu pūli, kas Jūrmalas parkā bija sanācis uz kautiņu, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.
Viņa zināja teikt, ka ap pulksten 20 policijas dežurantam viens no kārtībniekiem ziņojis, ka redzējis Jūrmalas parkā daudz jauniešu, kuri tur grasās risināt domstarpības. Nekavējoties uz parku izsūtīta operatīvā grupa, informācija pārraidīta arī Valsts policijai, lai tā palīdzētu jauniešus izklīdināt. Policisti, kas pirmie ieradušies notikuma vietā, stāstījuši, ka kopumā parkā, netālu no "Dzintara boulinga", atradušies aptuveni 200 jauniešu, kuru nodoms risināt domstarpības bija nepārprotams. Vairākiem puišiem rokās bija beisbola koka nūjas, vēl daži bija bruņojušies ar citiem palīgrīkiem, visi izskatījušies agresīvi noskaņoti. Jaunieši jau bija sagrupējušies, lai uzsāktu cīkstēšanos, taču policistu ierašanās viņus atturēja no šī nodoma. Redzot policistus, daudzi metās bēgt, un jau pēc brīža parkā bija palikuši vairs tikai aptuveni 50 cilvēku, kas arī drīz vien par pareizāku atzina doties projām, kad ieraudzīja atbraucam arī Valsts policija patruļas.
Šā masveida kautiņa organizētāji vismaz vakar policijai vēl nebija zināmi, jo tika aizturēts tikai jaunietis, kurš bija piegružojis apkārtni ar sīkiem gružiem. Daži "Kurzemes Vārda" aptaujātie jaunieši, kas bijuši klāt attiecību kārtošanas reizē, stāstīja, ka kautiņš rīkots starp metāla un repa mūzikas piekritējiem.

Aiziet ar visām durvīm
Nenoskaidrotas personas 6. vai 7. aprīlī pamanījušās nozagt kāpņu telpas durvis namam Ģenerāļa Baloža ielā 4. Kā stāstīja policijā, zagļi iekārojuši durvju vērtni ar visu koda atslēgu. Zaudējumi tiek noskaidroti, savukārt policija uzsākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kur durvis varētu būt liktas.

Ar zagtu automašīnu tālu netika
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes dežūrdaļā naktī uz piektdienu ap pulksten 1 saņemts izsaukums uz F.Grīniņa ielu 3. Netālu esošās mājas iemītnieki bija pamanījuši uz ielas vairākus nepazīstamus jauniešus, kuri stūma mikroautobusu "Peugeot J5". Tā kā iedzīvotājiem šāda rīcība šķita aizdomīga, viņi lūguši policistiem pārbaudīt gan automašīnu, gan arī puišus. Uz notikuma vietu izsūtīti patruļrotas un Ceļu policijas darbinieki, kas mikroautobusu atrada Tosmares ielā. Pamanot policistus, jaunieši pametuši spēkratu un metušies bēgt, taču vienu puisi likuma sargi tomēr aizturējuši. Tad arī noskaidrots, ka puiši automašīnu tiešām nozaguši, un par to paziņots spēkrata likumīgajai īpašniecei. Vēl notiek izmeklēšana un tiek meklēti citi ar automašīnas nozagšanu saistītie jaunieši. Spēkrats atdots saimniecei, taču viņai vēl būs jāaprēķina nodarītie zaudējumi, jo automašīnai ir nozagta magnetola, arī salauzti logu tīrītāji un sarauti vadi.