Kurzemes Vārds

11:39 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Graustu nebūs, bet kas būs vietā, vēl nezina

Viktors Ulberts

Vēl tiek prātots, kādu projektu realizēt Brīvības ielā iepretī akciju sabiedrībai "Liepājas metalurgs". Taču skaidrs ir tas, ka liepājniekus un pilsētas viesus vairs nebaidīs graustu rinda, kas tur atradās līdz šim. Pēdējo graustu paredzēts nojaukt šā mēneša laikā.
Ēku un zemes gabalu īpašnieks ir akciju sabiedrība "LPB". Uzņēmuma Nekustamo īpašumu pārvaldes vadītāja Elīna Ļaudama pastāstīja, ka šīs ēkas – kopumā septiņas, kas celtas kā dzīvojamie nami, – vairs nebija atjaunojamas. Pieņemts lēmums tās nojaukt, tāpēc saņemtas attiecīgās atļaujas un šie darbi uzticēti licencētai firmai.
Taču konkrētu plānu, ko šajā zemes gabalā darīt, akciju sabiedrībai "LPB" nav. Vienīgi neliela teritorija iznomāta akciju sabiedrībai "Liepājas metalurgs" autostāvvietas ierīkošanai, lai darbiniekiem būtu, kur novietot savus braucamrīkus. Taču autostāvvieta tur nebūs uz ilgu laiku. "Šobrīd tiek pētīta tirgus situācija un spriests, kādu projektu šajā vietā attīstīt. Tāpēc konkrētu atbildi, kas šajā vietā būs, sniegt vēl nevaru," sacīja E.Ļaudama.
Taču līdz brīdim, kamēr "LPB" izspriedīs plānus, šī teritorija būs sakopta, kā to paredz ēku nojaukšanai izsniegtā būvatļauja.