Kurzemes Vārds

07:45 Piektdiena, 14. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Kokzāģētavā paliek bez pirkstiem

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē pastāstīja, ka 11.aprīlī nelaimes gadījums noticis Medzes pagastā. Mediķi ap pulksten 16 bija saņēmuši izsaukumu uz SIA "Krasti" kokzāģētavu, kur steidzama palīdzība nepieciešama kādam vīrietim. Notikuma vietā noskaidrojies, ka 1955.gadā dzimušais Andris S. guvis darba traumu – ar darba iekārtu vīrietis bija sev daļēji nošķēlis labās rokas trīs pirkstus. Policija uzsākusi apstākļu noskaidrošanu, bet arī Valsts darba inspekcija veiks savu izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kurš pārkāpis darba drošības nosacījumus.

Strīdā iedur vīram nazi mugurā

Liepājas Centrālajā slimnīcā pirmdien ap pulksten 16 nogādāts kāds vīrietis, kuram mediķi bija konstatējuši durtu brūci mugurā. Mediķi nekavējoties par notikušo informēja policiju, kas uzsāka izmeklēšanu, lai noskaidrotu kur un kādos apstākļos 1969.gadā dzimušais Vladimirs P. guvis dzīvībai bīstamo ievainojumu. Kriminālpolicijas darbinieki vakar vēl strādāja ar lietas materiāliem, tāpēc sīkākas ziņas par izmeklēšanas gaitu "Kurzemes Vārdam" neizdevās iegūt. Taču zināms, ka galvenā aizdomās turamā persona ir vīrieša dzīvesbiedre. Policistiem nekas vēl nebija zināms par strīda iemesliem abu laulāto starpā, bet sieva paskaidrojusi, ka Vladimirs mājās pārradies ļoti stiprā alkohola reibumā.

Aplaupa iereibušu vīrieti

Šajās dienās iesniegums policijā saņemts no kāda vīrieša, kuru 11.aprīlī nezināmas personas aplaupījušas pie viesnīcas "Līva". Svešinieki piegājuši pie 1974.gadā dzimušā Oļega G., nogrūduši viņu pie zemes un atņēmuši mobilo telefonu. Cietušais bijis alkohola reibuma stāvoklī. Policija uzsākusi apstākļu noskaidrošanu, lai atrastu abus laupītājus.

Zemessargi aiztur aizbēgušu vadītāju

Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē, pirmdien ap pulksten 18 Ceļu policijas inspektori saņēmuši informāciju, ka palīdzība nepieciešama Aizputē, kur Liepājas ielā automašīna uzbraukusi gājējam un pēc avārijas izraisīšanas vainīgais autobraucējs no notikuma vietas gribējis aizbraukt prom. Ierodoties notikuma vietā, policisti uzzinājuši, ka automašīnas "VAZ 21063" vadītājs, 1968.gadā dzimušais Gunārs P., braucot pa Liepājas ielu, nav varējis savaldīt savu braucamo, tāpēc nobraucis no ceļa un savainojis pa nomali ejošo gājēju, 1980.gadā dzimušo Daini Z. Tā vietā, lai noskaidrotu jaunieša veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā sniegtu palīdzību, autovadītājs no notikuma vietas aizbraucis. Tiesa, tālu gan viņš netika, jo automašīnu aizturēja Zemessardzes darbinieki, kuri tieši tobrīd stāvējuši netālu esošajā autobusa pieturā. Cietušais nogādāts uz Liepājas Centrālo slimnīcu, savukārt Ceļu policija uzsākusi administratīvo lietvedību un lemj par soda piemērošanu vainīgajam braucējam.